reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Temat wspomnieniowy, watki połaczone z czasu naszych ciąż.

Hej hej
Moja dzidzia to woli w dzien spac a wieczorkiem zaczyna baraszkowac chyba ze zmusze ja do kopania np chustajac sie na fotelu zbyt intensywnie, od razu zaczyna kopac.

A jak czujecie te ruchy, codziennie dzidzia jest tak samo ruchliwa? Non stop sie rusza czy czasem pare godzin jest cichutko?
 
reklama
Gumecka, wydaje mi sie ze moje Malenstwo codziennie ma podobna ruchliwosc. Ale jak sie nie rusza to nie umiem go do tego zmusic :( . Wiec musze czekac az samo bedzie chcialo.
Aletko! Tak patrze na to Twoje zdjecie i patrze... no i juz wiem, co mi sie nie zgadza! To nie jest zadna pilka do kosza, co najwyzej pol pilki do siatki. Na kosza chyba jeszcze trzeba poczekac :) . Tak czy siak zazdroszcze, bo jak juz pisalam moj brzuch jest rozlany regularnie od dolu az po biust i wygladam jak laseczka "przy kosci" a nie w ciazy :)
 
Moje M uaktywnia się po posiłku. Leciutko, ale wystarczająco, aby mogła to poczuć osoba "z zewnątrz " :lol:
Ale chyba dość późno się odezwała, bo w 22 tygodniu...
Ważne, że jest, przekręca się i stuka do nas :D
Pozdrawiam
 
No, hogata, to 1:1 :) . Ja sie juz teraz zawsze loguje na wejsciu :) . Co do brzusia to musze zdobyc jakas cyfrowke, to wtedy cos wam wkleje.
Tak sie ostatnio cieszylam, ze za duzo nie tyje a tu jednak odrobilam i juz teraz mam 7 kg do przodu :oops: Jak bede tak dalej szybko przybywac to i do 20 dolece (ODPUKAC!!!)
Agula - moje Malenstwo tez sie "budzi" po posilkach no i wieczorkiem.
 
Wiolinko, ja mialam podobna sytuacje, bylam pewna, ze nie przytylam wcale tak duzo (wiedzialam o 4kg od poczatku ciazy), ale jak poszlam na ostatnia wizyte i tam sie zwazylam... to tez sie okazalo, ze juz jestem 7kg do przodu. Szok!
 
to jest straszne dziewczyny, ja jestem dwa lata po porodzie i mój brzuszek wygląda prawie jak wasze :( buuuuuuuuuuuuuuuuuuuuu
 
reklama
Nenyah, dzieki za pocieszenie, mam nadzieje ze po tym jak nasze Malenstwa opuszcza nasze brzuszki bedziemy sie tak samo dzielnie wspierac w traceniu kilogramow :D . Oby te, co teraz szybko tyja potem szybko chudly :) :!:
 
Do góry