reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Temat wspomnieniowy, watki połaczone z czasu naszych ciąż.

reklama
Czesc Dziewczyny :)

W koncu sie doczekalam :!: moja dzidzia dala znak , ze jednak jest w moim brzuszku :D Poczulam delikatne glaskanie od wewnatrz, i to nie bylo burczenie w brzuchu, nie moge doczekac sie na kolejne :D

 
Tak, to moja pierwsza ciaza, nie wiedzialam czego mam sie spodziewac, slyszalam o bulgotaniu, burczeniu, o motylu itp :) ale widac w kazdym przypadku to rzecz indywidualna. Sama jestem w szoku, ze juz poczulam. Poczekaj jeszcze chwilke i tez sie doczekasz :D
 
A ja wczoraj bawiłam sie z moją dzidzią. Naciskałam brzuszek a maleństwo odpowiadało mi kopniaczkeim.Ale to było słodkie ;)
 
Tylko pozazdroscic... Wasze dzidzie daja Wam juz tak wyrazne znaki... a moj jest jakis enigmatyczny... W ogole nie czuje ruchow, tylko cos tam mi sie w brzuchu coraz czesciej przemieszcza, tak delikatnie, ale to nie sa zadne kopniaki ani nic charakterystycznego, moze to taka silna perylistyka jelit? A jak przykladam reke to nic nie czuje... :(
 
Ja dzisiaj w nocy polozylam sie na plecach i polozylam reke na brzuszku i dzidzia sie poruszyla, poczulam takie delikatne puanie tam gdzie trzymalam reke, wczesniej tez tak robilam ale dopiero dzisiaj poczulam cos takiego.:-)
 
Kochana jasne ze nie codziennie, chociaz moje daje jakies znaki ale podobno na poczatku to tak jest nieregularnie.Moje tak leciutko puka do mnie a twoje?
Ja jestem teraz w 18,4tc a ty?
 
reklama
Aga27
Ja tez sie martwilam ze moje nie daje znakow ale jak widzisz nie tylko nasze dzidzie sa troszke ospale. Moja np nie lubi dymu z papierosow i jak wdycham go dluzej to zaczyna rozrabiac, wczoraj np dopiero jak wsiadlam do auta i wlaczylismy muzyczke to sie uspokoila.Jeszcze bedziemy mialay dosc tego kopania.


 
Do góry