reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Temat zakończony

reklama
Rozwiązanie
Marika, to może to jakiś znak, hihi. :D Nie zapeszajmy... Tez mam taka nadzieje ze @ nie przyjdzie.. mam tak samo jak Ty, pierwszy raz klucia itd... Tyle ze doszedl mi wodnisty sluz, ale nie nastawiam sie.. :/ 9 zrobie test jesli ciotka nie przyjdzie. :p Moze ty tez zrobisz tego dnia? :)
No to umawiamy się na testowanie 9 :biggrin2:
Ja jak narazie też niechce się nakręcać bo równie dobrze może to być moja psychika staramy się z mężem 7 miesiąc i jak narazie nic chociaż teraz też mam takie przeczucie że się nie udało i że sobie wkręcam no ale niestety nie pozostaje nic innego jak tylko czekać do terminu @
Cześć dziewczyny. Chciałabym się zapytać czy mam duże szansę, aby zajść w ciąże w tym miesiącu? Dni płodne przypadły mi od 22 do 28 lutego. Owulacja nastąpiła 27. (straszny ból jajnika, skurcze, upławy w dużej ilości...) Okres miałam od 6 lutego do 13 lutego. dodam, że dziś jestem po owulacji, a mnie nadal jajniki bolą. W dzien owulacji lewy, dzisiaj prawy i lewy i czuje dziwne łaskotanie,uczucie pelnosci w podbrzuszu. Moj stosunek z mężem odbył się 22 lutego oraz w dzień owulacji. Czyli wczoraj. Czy drugi dzień bolących jajników może cos znaczyc? Wiem, ze sie nakrecam ale strasznie nam z mezem zalezy, aby miec malenstwo:) Nigdy wczesniej tak nie mialam, aby drugiego dnia bolaly mnie jajniki, to pierwszy raz. I to dziwne łaskotanie... Dziekuje za wszelkie odpowiedzi i pozdrawiam wszystkie mamusie. :)
Hej ja mam podobnie owulacja była 23 luty i od tamtej pory cały czas bolą mnie jajniki raz jeden raz drugi czasami czułam taki ucisk nigdy po owulacji już jajniki mnie nie bolały czekam do 9 powinnam mieć @ chociaż mam nadzieję że jednak jej nie będzie a ty kiedy masz termin @ ?
 
Hej ja mam podobnie owulacja była 23 luty i od tamtej pory cały czas bolą mnie jajniki raz jeden raz drugi czasami czułam taki ucisk nigdy po owulacji już jajniki mnie nie bolały czekam do 9 powinnam mieć @ chociaż mam nadzieję że jednak jej nie będzie a ty kiedy masz termin @ ?


Jest niedziela, a jajniki nadal bolą, miałam dziwne bulgotanie w jednym jajniku, bol piersi po bokach i do tego zaczęły mnie boleć pachwiny.. @ powinnam dostać 9, zobaczymy, mam cicha nadzieje, ze jej nie bedzie!! :)
 
Trudno powiedzieć kilka dni dopiero minęło za szybko do określenia szansa jakaś jest najlepiej test zrobić za 2 tyg
Trudno powiedzieć kilka dni dopiero minęło za szybko do określenia szansa jakaś jest najlepiej test zrobić za 2 tyg



Mamy niedziele, a jajniki nadal bolą, w jednym odczułam takie " bulgotanie" nie umiem tego inaczej nazwać:) Do tego ból pachwin i ból po bokach piersi.. @ powinnam dostać 9, korci, aby juz ten test zrobic....
 
Jest niedziela, a jajniki nadal bolą, miałam dziwne bulgotanie w jednym jajniku, bol piersi po bokach i do tego zaczęły mnie boleć pachwiny.. @ powinnam dostać 9, zobaczymy, mam cicha nadzieje, ze jej nie bedzie!! :)
O to mamy tak samo ja też mam dostać 9 :) jajniki też nadal mnie bolą piersi też od wczoraj zaczely bardziej boleć chociaż zawsze bolą na @ więc tym się nie sugeruję. Te jajniki mnie zastanawiają bo nigdy po owulacji już nie bolały a tu cały czas czuje kłucia raz w jednym raz w drugim. Ja też mam nadzieję że jednak ta wredna @ nie przyjdzie no ale okaże się
 
reklama
reklama
Jajniki bez zmian, zwłaszcza lewy z którego miałam owulację. Doszedł dodatkowo taki wodnisty śluz.. Temperatury nie mierzę, bo w moim przypadku to bez sensu, chociażby przez to, że nie mierzyłam jej od początku cyklu... Też nie chcę się nakręcać bez sensu, bo później może być nie miłe rozczarowanie...
 
Do góry