reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Temat zakończony

reklama
Rozwiązanie
Jesli ginekolog nowi, ze bol jajnika jest ok to zmien lekarza, bo to bzdura!
Tego typu bole czesto moga wskazywac na endometrioze i byc pierwszym jej objawem. Jesli starasz sie o dziecko to potrzebujesz madrego, dobrego lekarza z dobrym sprzetem.
Zmien lekarza i powodzenia.
Idź sprawdzić jeszcze innego lekarza. Mi dokuczały bóle jajnika do tego miałam miesiączki dosłownie z 2 góra 3 razy w roku. Chodziłam po lekarzach z bólem jajnika i nikt nic nie widział. A w ciąże zaszłam bez problemu co było szokiem przy braku miesiączki. Wiec lepiej idź i sprawdź nie musi być to nic poważnego. Doktorka faktycznie dziwna ale ja już tyle lekarzy odwiedziłam ze już nic mnie nie zdziwi [emoji6]
 
Jesli ginekolog nowi, ze bol jajnika jest ok to zmien lekarza, bo to bzdura!
Tego typu bole czesto moga wskazywac na endometrioze i byc pierwszym jej objawem. Jesli starasz sie o dziecko to potrzebujesz madrego, dobrego lekarza z dobrym sprzetem.
Zmien lekarza i powodzenia.
 
Rozwiązanie
Do góry