reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Temat zakończony

reklama
Rozwiązanie
Marika, to może to jakiś znak, hihi. :D Nie zapeszajmy... Tez mam taka nadzieje ze @ nie przyjdzie.. mam tak samo jak Ty, pierwszy raz klucia itd... Tyle ze doszedl mi wodnisty sluz, ale nie nastawiam sie.. :/ 9 zrobie test jesli ciotka nie przyjdzie. :p Moze ty tez zrobisz tego dnia? :)
No to umawiamy się na testowanie 9 :biggrin2:
Ja jak narazie też niechce się nakręcać bo równie dobrze może to być moja psychika staramy się z mężem 7 miesiąc i jak narazie nic chociaż teraz też mam takie przeczucie że się nie udało i że sobie wkręcam no ale niestety nie pozostaje nic innego jak tylko czekać do terminu @
O to mamy tak samo ja też mam dostać 9 :) jajniki też nadal mnie bolą piersi też od wczoraj zaczely bardziej boleć chociaż zawsze bolą na @ więc tym się nie sugeruję. Te jajniki mnie zastanawiają bo nigdy po owulacji już nie bolały a tu cały czas czuje kłucia raz w jednym raz w drugim. Ja też mam nadzieję że jednak ta wredna @ nie przyjdzie no ale okaże się


Marika, to może to jakiś znak, hihi. :D Nie zapeszajmy... Tez mam taka nadzieje ze @ nie przyjdzie.. mam tak samo jak Ty, pierwszy raz klucia itd... Tyle ze doszedl mi wodnisty sluz, ale nie nastawiam sie.. :/ 9 zrobie test jesli ciotka nie przyjdzie. :p Moze ty tez zrobisz tego dnia? :)
 
reklama
Kochana, jak owu dopiero co była to możliwe, że jeszcze nie było zagnieżdżenia nawet. Daj trochę czasu.


Cześć :) Owulację miałam już 6 dni temu.. jajniki bez zmian, zwłaszcza lewy. Czasem zaboli, czasem nie. Bardziej bym powiedziała, że to takie kłucie... Z lewego jajnika miałam owulację, być może to ten dzień, kiedy dochodzi do zagnieżdzenia, ale nie chce sie za bardzo nastawiać. Pierwszy raz mam takie objawy i nie jest powiedziane, ze to ciąża, jednak mam małe nadzieje... Jestem 5 dni przed okresem i takiego bolu podbrzusza jak zwykle nie czuje.. te jajniki tylko.. pachwiny, (zwlaszcza lewa pachwina) itd.. co do piersi to raczej nic nie sugeruje, chociaz mnie juz bolaly 12 dni przed okresem... a teraz bola od wczorajszego dnia.. no i doszedl taki wodnisty sluz,mam nadzieje ze to nie na @.......
 
Ja w dniu zagnieżdżenia miałam taki ból, że składała się w pół, płakałam i nie wiedziałam o co chodzi, ale wiem, że kobiety różnie to przechodzą. Tylko u mnie to trwało jeden dzień. Potem cały czas przez jakiś 2 tygodnie czułam się jakbym zaraz miała dostać okres, coś okropnego, jak najgorsze pms w życiu. Wiesz, ja takiego oczekiwania nie rozumiem może, bo ja nie planowałam ciąży a wręcz wolałam, żeby jej teraz nie było. Poczekaj do terminu miesiączki i zrób test.
 
Marika, to może to jakiś znak, hihi. :D Nie zapeszajmy... Tez mam taka nadzieje ze @ nie przyjdzie.. mam tak samo jak Ty, pierwszy raz klucia itd... Tyle ze doszedl mi wodnisty sluz, ale nie nastawiam sie.. :/ 9 zrobie test jesli ciotka nie przyjdzie. :p Moze ty tez zrobisz tego dnia? :)
No to umawiamy się na testowanie 9 :biggrin2:
Ja jak narazie też niechce się nakręcać bo równie dobrze może to być moja psychika staramy się z mężem 7 miesiąc i jak narazie nic chociaż teraz też mam takie przeczucie że się nie udało i że sobie wkręcam no ale niestety nie pozostaje nic innego jak tylko czekać do terminu @
 
Rozwiązanie
Do góry