reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Termin porodu

amdzia93

Początkująca w BB
Dołączył(a)
9 Sierpień 2016
Postów
28
Hej dziewczyny ☺
Jak wasi lekarze liczą datę porodu ?
Ja z OM termin mam na 27 kwietnia, a po ostatnim USG lekarz stwierdził że według główki to 30 marzec A według kości ludowej 2 kwiecień.
Jak myślicie który termin jest w miarę miarodajny? Ja już kompletnie zglupiałam i będę wdzięczna za podpowiedzi 🤗
 
reklama
Ja z OM 19 luty z jednego USG 5luty drugie USG 10luty :)
Nadal nie rodze także raczej OM ale każda ciąża jest inna :)
 
Trzymaj się tego terminu z om, masz może większe dziecko. Na takim etapie ciąży już się nie zmienia terminu porodu:) na zmianę terminu ma
Wpływ tylko pierwsze usg prenatalne jeżeli znacznie odbiega od terminu z om
 
Pod uwagę powinno się brać termin wyliczony na podstawie USG z pierwszych badań prenatalnych (tych pomiędzy 11 a 14 tc)
 
Ja tez słyszałam, że najbardziej prawdopodobny termin to ten z pierwszego usg prenatalnego.
 
Termin obu porodów liczono mi wg. OM, bo miałam bardzo regularne, natomiast na każdym USG były rozbieżności nawet o 7 dni :)
 
reklama
Jak dokładnie obliczyć termin porodu jeśli w ciążę zaszłam mając owulację bez okresu?
Przewidywania są na 08.09
Czy na kolejnych badaniach będę mogła upewnić się w stu procentach?
 
Do góry