reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Termometr

reklama
sklep istnieje na pewno przynajmniej od dwóch lat tam kupuję.. ostatnio moja siostra kupiła tam fotelik ( w maju) więc napewno dalej jest.. sklep (ten w realu) ma duże powodzenie i dość niskie ceny jak na Warszawę.. przez net nic u nich nie kupowałam.
 
Witam!!

mysle ze dobrze bedzie sie wymienic informacjami dot miejsc gdzie mozna jezdzic z malymi dziecmi

ja osobiscie polecam agroturystyke w starym gierałtowie za Stroniem Śląskim (woj. dolnoslaskie) góry

przede wszystkim piekny ogod gdzie mozna skryc sie przed slonkiem lub pobiegac po zadbanej trawce pograc w piłkę czy pobujać się na hustace
piękne pokoiki każdy z łazienką

pyszne jedzenie domowe !!!rewelacyjne śniadania serek biały prosto od krów - roboty cioci agrogospodarzy, jaja od prawdziwej wiejskiej kurki, zdarza sie dziczyzna, obiadki zwalaja z nog!!!

uprzejmi gospodarze - ja tam bylam sama z dzieckiem 7 mies wiec zebym mogla spokojnie zjesc gospodarz nosił małą po ogrodzie i pokazywał jej sympatycznego i łagodnego pieska w budzie

blisko rozne atrakcje uzdrowisko Lądek Zdrój kompleks narciarski Czarna Góra

obok domku malutka rzeczka górska

0,00000 komarów

piękne widoki

cena przystepna 25 pln nocleg 10 pln sniadanie 15 obiad

wiecej info www.swojskachata.net


 
kupowałam tam prawie wszystko dla małej zanim się urodziła, łóżeczko pościel, ubranka , pieluchy itp..... sklep napewno istnieje jest to zarówno hurt jak i detal, ceny nawet rozsądne choć większość kupiłam w Calineczce na Grochowskiej także sprzedają przez internet to chyba dwa najtańsze sklepy w W-wie
 
są niedrogie, podróby PEG PEREGO tak na oko, ale czy warto zaoszczędzić ???
czy się zaraz rozleci, bo kosztują niewiele.
 
cześć dziewczynki!
kupilam kolejny "gadżet" w tym tygodniu od wczoraj w sieci BIEDRONKA jest za 60pln MIXER wieloczynnościowy. jego zdjęcie jest na tej stronie mozna klinkąć i powiekszyć Promocje bardzo polecam szczzegolnie przy zupkach i deserkach do tej pory nie robilam nic sama bo nie chcialo mi sie gotowac tak malych porcji. a teraz, do malego pojemniczka wrzuciłam pół jabłka kilkanascie malin kawalek banana kilka razy wcisnelam i mialam pół kubka (ok100-150ml) super puszystego i co wazne naturalnego deserku. (oczywiscie wszystko najpierw sparzyć trzeba). na obiad zmixowałam mu obiadek który był miał za duże kawałki a Xawek woli papę, więc mu zrobilam i wtrząchnął 250ml zupy!!
poprostu bajka moim zdaniem 16 elementów za 59pln, nawet jak wytrzyma rok a nie 5 jak jakis markowy to i tak jest super.
oproczjedzonka oczywiscie sie przyda do wszystkiego, ma 6 pojemników mniejszych i jeden wielki litrowy dzwbanek, do ktorego mozna montowac wyciskarke do soków, ma 2 ostrza pokrywki. zreszta widac na zdjeciu, jak checie jakies szczegóły to dajcie znać to przetestuje
zrobiłam zdjęcie zpudełka na ktorym sa wszystkie elementy tylko nie wiem jak je tu wkleić
 
Witajcie
Nie znałam wcześniej tej firmy ,jest chyba nowa.
Kupiłam na allegro koszule ,jest naprawde cudna ,super krój ,materiał i wykonanie.
Pisze wam to poniewaz wcześniej kupiłam dwie rzeczy z inych firm ,na obrazku wyglądały ładnie ale niestety w rzeczywistości okazały sie totalną klapą :(
Dlatego polecam tą firme. Na pewno kupie jeszcze u nich coś nowego , zwłaszcza że dowiedziałam sie od włascicielek że za ok 2 tyg będa mieć piękne satynowe koszule w sam raz na okres karnawałowy.

ps. Mogłybyście mi polecić jaką fajną bielizne na mój rosnący w szybkim tempie biust? byleby nie uciskała....

dziekuje i pozdrawiam
 
Odradzam absolutnie zakupy w sklepie

tekstylia.abc24.pl

Zamówienie złożyłam u nich dwa miesiące temu. Podzielili je na dwie części o czym dostałam lakoniczną informację "Dostawa 1/2".
Dotarła pierwsza paczka i nic. Nikt nie odbierał moich telefonów i zero odpowiedzi na maile. Dopiero 8.12 dostałam lakonicznego maila, że obie paczki wysłali.
I znów zero odpowiedzi na moje pytania wysyłane mailem. Byłam wkurzona, że przepadło mi ok 150 zł. Dziś dzwoni do mnie mama, że przyszła do nich dziś paczka dla mnie. Poprosiłam by rozpakowała. Okazało się, że "odnalazło się" moje zagubione zamówienie. Nie wiem czemu wysłali drugą część na mój adres zameldowania skoro wyraźnie w zamówieniu podałam aktualny adres zamieszkania i na ten adres przyszła pierwsza paczka. Chyba w swoim burdelu wysłali na adres odnaleziony w moich danych z przelewu bankowego.
W każdym bądź razie odradzam każdemu, kontakt fatalny! Szkoda, że to nie allegro i nie mogę wystawić negatywa, ale przynajmniej napiszę co o tym myślę w sieci i kogoś ostrzegę przed nierzetelnym sprzedawcą.
 
reklama
Drogie Panie,
ostatnio powstał w necie nowy serwis umożliwiający wspólne zakupy.
Można tam zgłosić co chce się kupić np. ten sam model wózka dla dziecka, poczekać aż zbierze się więcej osób i kupić większą ilość po dużo niższych cenach!!!

Spróbujcie: Kumulator. Wspólne zakupy przez Internet., Razem możemy kupować taniej :-)

Pozdrawiam,
Nel
 
Do góry