reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

reklama

Termometr

reklama

BaFa

Zaciekawiona BB
Dołączył(a)
8 Wrzesień 2009
Postów
38
Buciki powinny byc wygodne i odpowiednio wyprofilowane do stopy naszego dziecka. Dlatego uważam,ze nie warto na nich oszczędzac i wybierac markowe obuwie dla naszych dzieci.
 

BaFa

Zaciekawiona BB
Dołączył(a)
8 Wrzesień 2009
Postów
38
Co sądzicie na temat tej książki?? Warto przeczytac?? Z opisów umieszczonych na forum zapowiada się bardzo ciekawie.
 
Dołączył(a)
1 Luty 2010
Postów
3
Odp: Żłobki, Przedszkola, Szkoły - info ogłoszenia opinie
Witam wszystkie Mamy!
W związku z gorączką panująca z miejscami w przedszkolach i żłobkach publicznych, zapraszam serdecznie do skorzystania z oferty Klubu Malucha KUKURYKU :) Jesteśmy placówką realizującą zasadę wychowania Marii Montessori, a naszym mottem jest myśl "Pomóż mi to zrobić samemu ".


Klub Malucha „KUKURYKU” jest nowym, domowym klubem, który sprawuje dzienną opiekę nad dziećmi w wieku od 6 miesięcy do 5 lat, które mają zapewnioną codzienną bardzo dobrą specjalistyczną opiekę : opiekuńczo - wychowawczą, edukacyjną, pielęgniarską i medyczną, oraz warunki pobytu zbliżone do domowych.

Mamy swoją siedzibę w wolnostojącym parterowym budynku o powierzchni użytkowej 245m2, mieszczą się w nim pokoje dostosowane dla poszczególnych grup wiekowych dzieci. Są one wyposażone w odpowiedni sprzęt i urządzenia adekwatne do rozwoju i wieku dziecka.

Budynek otoczony ogrodem znajduje się na rozległym, ogrodzonym terenie, który osłonięty jest pięknym pasem zieleni. Na terenie posesji zorganizowany jest obszerny parking dla zmotoryzowanych rodziców.

W Klubie Malucha zaaranżowana jest kuchnia, która spełnia wymogi dla indywidualnego żywienia dziecka według wskazówek rodziców.

OBECNIE TRWA NABÓR DO KLUBU MALUCHA!

PONADTO PRZYJMUJEMY ZGŁOSZENIA RODZICÓW DZIECI STARSZYCH, GDYŻ OD WRZEŚNIA STARTUJE NASZA GRUPA PRZEDSZKOLNA!!

WSZELKIE DODATKOWE INFORMACJE NA STRONIE www.kukuryku.edu.pl


Zobacz załącznik 252368
 
Dołączył(a)
10 Czerwiec 2010
Postów
1
Fajna sprawa - naklejki dekoracyjne na ścianę (można też przykleić na meble czy drzwi). Bardzo szybko się je przykleja, nie ma żadnego babrania się z farbami itp jak w przypadku malowania. No i jak się znudzi to wystarczy po prostu odkleić i już :-)
POKOIK CHŁOPCA - Coolhome - Dekoracje ścienne dla chłopców
POKOIK DZIEWCZYNKI - Coolhome - Dekoracje ścienne dla dziewczynek
KĄCIK DO SPANIA - Coolhome - Dekoracje ścienne kącik do spania

Do sypialni i salonu też są ciekawe wzory.:tak:
Polecam! :-D
 
Do góry