reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Test ciążowy a nieregularny cykl

Aliseek

Zaangażowana w BB
Dołączył(a)
16 Wrzesień 2020
Postów
110
Hej kochane. Staramy się o dziecko dopiero pierwszy cykl. Mam nieregularne cykle od 28 do nawet 36 dni. Dziś jest 34 dzień cyklu i zrobiłam rano test o wysokiej czułości (pink) i jest negatywny. Dodam, że nigdy w życiu przez ten cykl nie czułam się tak dziwnie. Kłucie w jajnikach, ciągnący śluz w dużej ilości jak nigdy, ból podbrzusza, uczucie ciągnięcia w dół. Nigdy nie badałam owulacji testem owulacyjnym. Robiąc test ciążowy szczerze mówiąc byłam pewna, ze jestem w ciąży. @ nie ma... czy mam jeszcze jakiekolwiek szanse ? Możliwe, ze wszystko sie przesunęło? Według aplikacji Flo owulacje miałam 3 września 21 dc. Help :(
 
reklama
Rozwiązanie
jest jakby jakiś cień. Ciekawe czy lekarz będzie w stanie Ci coś powiedzieć na tym etapie ale idź :) powtórz test za 2-3 dni. Może wyjdzie jakaś cienka ale druga kreska. Generalnie te testy pink nie są polecane. Zaopatrz się w testy najlepiej dwóch różnych firm aby mieć pewność :) który to dc?
każde pocieszenie jest dla mnie na wagę złota. Dziękuje. Mam jeszcze clearblue w zanadrzu. Nie wiem czy robić po pracy czy czekać na poranny mocz jutro.
Dziewczyny na staraczkach bardzo go chwalą i mówią że jest czuły. Nawet 4 dni przed @ pokazuje im pozytyw po poludniami. Próbuj. Jeśli @ nie przyjdzie A testy nie pokażą idź na betę będziesz miała czarno na białym.
 
reklama
Beta 19,8 [emoji33][emoji2956][emoji1316] !!!! A dzisiaj robiłam 2 testy clearblue i pink i negatyw [emoji1787]
Bo ten poziom bety jest w krwi a w moczu jej minimum połowę mniejszy dlatego testy nie wyszły bo nie wykryją hormonu jeszcze. Zwłaszcza że clearblue ma czułość 25 to miał prawo nie wyjść. Najważniejsze że beta pozytywna i wskazuję na wczesna ciąże. Gratuluję.
 
reklama
Boże jestem taka szczęśliwa. Powiedzcie ile powinnam mieć bete w poniedziałek ? Boje się, ze to takie wczesne :( mam nadzieje, ze wszystko będzie dobrze. Dziękuje za wsparcie 🙌🏻😘😘
 
Do góry