reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Test ciążowy a nieregularny cykl

Aliseek

Zaangażowana w BB
Dołączył(a)
16 Wrzesień 2020
Postów
110
Hej kochane. Staramy się o dziecko dopiero pierwszy cykl. Mam nieregularne cykle od 28 do nawet 36 dni. Dziś jest 34 dzień cyklu i zrobiłam rano test o wysokiej czułości (pink) i jest negatywny. Dodam, że nigdy w życiu przez ten cykl nie czułam się tak dziwnie. Kłucie w jajnikach, ciągnący śluz w dużej ilości jak nigdy, ból podbrzusza, uczucie ciągnięcia w dół. Nigdy nie badałam owulacji testem owulacyjnym. Robiąc test ciążowy szczerze mówiąc byłam pewna, ze jestem w ciąży. @ nie ma... czy mam jeszcze jakiekolwiek szanse ? Możliwe, ze wszystko sie przesunęło? Według aplikacji Flo owulacje miałam 3 września 21 dc. Help :(
 
reklama
Rozwiązanie
jest jakby jakiś cień. Ciekawe czy lekarz będzie w stanie Ci coś powiedzieć na tym etapie ale idź :) powtórz test za 2-3 dni. Może wyjdzie jakaś cienka ale druga kreska. Generalnie te testy pink nie są polecane. Zaopatrz się w testy najlepiej dwóch różnych firm aby mieć pewność :) który to dc?
reklama
Hej kochane. Staramy się o dziecko dopiero pierwszy cykl. Mam nieregularne cykle od 28 do nawet 36 dni. Dziś jest 34 dzień cyklu i zrobiłam rano test o wysokiej czułości (pink) i jest negatywny. Dodam, że nigdy w życiu przez ten cykl nie czułam się tak dziwnie. Kłucie w jajnikach, ciągnący śluz w dużej ilości jak nigdy, ból podbrzusza, uczucie ciągnięcia w dół. Nigdy nie badałam owulacji testem owulacyjnym. Robiąc test ciążowy szczerze mówiąc byłam pewna, ze jestem w ciąży. @ nie ma... czy mam jeszcze jakiekolwiek szanse ? Możliwe, ze wszystko sie przesunęło? Według aplikacji Flo owulacje miałam 3 września 21 dc. Help :(
Hej ja w pierwszej ciazy jak się staraliśmy robiłam testy jakieś 3 razy w tygodniu. I uwaga pozytywny wyszedł dopiero pod koniec 7 tygodnia 3 dni przed był negatywny. Do tego miałam jak by normalna miesiaczke bynajmniej tak myślałam. A jeżeli chodzi o bete to zrobiłam bym dopiero w 5 tyg ciąży najwcześniej . Sama teraz myślę że jestem w kolejnej ... po prostu czuje testy negatywne beta tydzień po miesiaczce 1 ,2 ale to by wskazywało 1wszy tydzień dlatego zrobię dopiero po niedzieli. Jeżeli masz problem z częstym dodawaniem moczu ja tak miałam to serio test ciazowy szybko ciąży nie wykaże
 
Hej ja w pierwszej ciazy jak się staraliśmy robiłam testy jakieś 3 razy w tygodniu. I uwaga pozytywny wyszedł dopiero pod koniec 7 tygodnia 3 dni przed był negatywny. Do tego miałam jak by normalna miesiaczke bynajmniej tak myślałam. A jeżeli chodzi o bete to zrobiłam bym dopiero w 5 tyg ciąży najwcześniej . Sama teraz myślę że jestem w kolejnej ... po prostu czuje testy negatywne beta tydzień po miesiaczce 1 ,2 ale to by wskazywało 1wszy tydzień dlatego zrobię dopiero po niedzieli. Jeżeli masz problem z częstym dodawaniem moczu ja tak miałam to serio test ciazowy szybko ciąży nie wykaże
tak to fakt, latam od miesiąca cały czas do toalety. Może faktycznie ma to wpływ na te negatywne testy. Muszę zrobić w poniedziałek powtórzenie bety bo była taka niziutka dziś i nie wytrzymam żeby nie sprawdzić czy rośnie prawidłowo
 
mam dzisiaj 36 dc. Bo wynik bety 19,8 wskazuje na który tydzień? Jak to się liczy ? Od ostatniego okresu czy z tego wyniki bety wiek ? Bo na moich wynikach było oznaczone jakby to był pierwszy tydzień : o

Wiek ciąży oblicza się na podstawie terminu ostatniej @, chyba, że kobieta miała bardzo nieregularne cykle, to wtedy określa się na podstawie USG. Nigdy na podstawie bety :)
 
mam dzisiaj 36 dc. Bo wynik bety 19,8 wskazuje na który tydzień? Jak to się liczy ? Od ostatniego okresu czy z tego wyniki bety wiek ? Bo na moich wynikach było oznaczone jakby to był pierwszy tydzień : o
Na podstawie ostatniej miesiączki, później skoryguje to badanie usg, powtórz bete po 48h , wynik wskazuje bardzo wczesna ciążę, więc pewnie owulacja była później
 
tak to fakt, latam od miesiąca cały czas do toalety. Może faktycznie ma to wpływ na te negatywne testy. Muszę zrobić w poniedziałek powtórzenie bety bo była taka niziutka dziś i nie wytrzymam żeby nie sprawdzić czy rośnie prawidłowo
Masz tak Niziutka bete, że na pewno cisza jest sporo młodsza. Poczekaj jeszcze z pojęciem do lekarza, jak wg miesiączki będzie niby 8 tydzien wtedy już coś powinnaś zobaczyć. Ja w 34 dniu cyklu miałam betę 9tys, a widać było tylko pęcherzyk, więc nie na sensu iść do lekarza i się stresować że nic tam jeszcze nie ma.
W poniedziałek na pewno beta będzie super ❤️
 
Właśnie mam w planach iść w poniedziałek na bete i wtedy zobaczę jaki wynik i z tym wynikiem zadzwonię do swojej Pani ginekolog i zapytam kiedy mam się zjawić. Jestem taka szczęśliwa 🥰
 
mam dzisiaj 36 dc. Bo wynik bety 19,8 wskazuje na który tydzień? Jak to się liczy ? Od ostatniego okresu czy z tego wyniki bety wiek ? Bo na moich wynikach było oznaczone jakby to był pierwszy tydzień : o
Czyli test wychodził negatywny A beta 19,8? Tak dobrze rozumiem? To ja jutro też lecę na bete zrobiłam kolejny test pink i jak by ślad ale TP domysły czuje jak bym była w ciąży.... więc jutro pójdę i ja
 
reklama
Czyli test wychodził negatywny A beta 19,8? Tak dobrze rozumiem? To ja jutro też lecę na bete zrobiłam kolejny test pink i jak by ślad ale TP domysły czuje jak bym była w ciąży.... więc jutro pójdę i ja
2 testy wychodziły negatywne - pink super czuły i clearblue : o. Poszłam mimo wszystko na będę żeby już sie nie oszukiwać (masa objawów). Beta 19,8 i szok : o czyli moje uczucie w głębi duszy się nie myliło. Idę 7ego do lekarza :)
 
Do góry