reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Test ciążowy a objawy

Dołączył(a)
12 Lipiec 2021
Postów
3
Cześć dziewczyny! 1 dzien spozniajacy sie okres i test negatywny. Mam identyczne objawy, jak w poprzedniej ciąży, którą poroniłam w 8 tygodniu mianowicie: temperatura ciała 37.3 utrzymująca się od 5 dni, zawroty głowy i większy apetyt. Czy to możliwe by te objawy występowały, ale test nadal jest negatywny? Lekarza mam za 10 dni. Dziekuje za odpowiedz :)
 
reklama
Test jest negatywny wiec w ciąży nie jesteś a objawy mogą mieć inną przyczynę, ewentualnie być z autosugestii…
 
U mnie było tak, że mój cykl sfiksował. Przed udanym cyklem był krótszy niż poprzednie i nie wiedziałam do końca kiedy wypadnie miesiączka w tym co się okazało-pozytywnym. No i cóż, w okolicach spodziewanej miesiaczki miałam delikatne beżowe plamienie, przeziębiłam się porządnie, zaczęło mnie boleć podbrzusze i piersi jak przed okresem. Ale dalej nic. Testy non stop miałam negatywne, beta też zerowa . Test pozytywny wyszedł mi 2 tyg po spodziewanym terminie miesiączki(tydzień po zrobionym negatywnym) I szczerze to zrobiłam go z ciekawości ot tak,bo już zwątpiłam i uznałam, że mi się wszystko przesuwa przez szczepienie Covid. A tu proszę, pozytyw dzień po Dniu Ojca i beta 242. Także osobiście uważam, że trzeba być czujnym i weryfikować nie tylko za pomocą jednego testu w okolicach miesiączki, bo owulacja może się przesunąć
 
Test jest negatywny wiec w ciąży nie jesteś a objawy mogą mieć inną przyczynę, ewentualnie być z autosugesti mi wyszedl jeden pozytywny drugi negatywny? bolace piersi

Cześć dziewczyny! 1 dzien spozniajacy sie okres i test negatywny. Mam identyczne objawy, jak w poprzedniej ciąży, którą poroniłam w 8 tygodniu mianowicie: temperatura ciała 37.3 utrzymująca się od 5 dni, zawroty głowy i większy apetyt. Czy to możliwe by te objawy występowały, ale test nadal jest negatywny? Lekarza mam za 10 dni. Dziekuje za odpowiedz :)
u mnie jeden test pozytywny(zrobiomy 4.11 po godzinie 11 ) drugi robiomy z rana dzisiaj negatywny. Bolace piersi bol w podbrzuszu? ktos tak mial
 
Do góry