reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Test ciążowy a poziom HCG pomocy!

Cześć dziewczyny.
Ja robiłam test w dniu spodziewanej @ i wyszła blada kreska, za 2 dni znowu test i wyszło to samo, ale kreska jakby bardziej widoczna. Nie wytrzymałam i za 3 dni poszłam na test z krwi - wynik bety 169,3. Lekarz telefonicznie potwierdził ciąże. Wizytę mam dopiero za 9 dni :) mam nadzieję, że wszystko będzie dobrze :)
 
reklama
Moniqq super gratuluje!:) A ile dni dokladnie po terminie @ masz wizyte? Ja dzis uslyszalam zeby zglosic sie do lekarza 2 tyg po terminue @ bo jeszcze roznie moze byc:/
 
Ja jestem juz 4dzien po terminie spodziewanej miesiączki. I trochę boje się zrobić test ciagle myślę że i tak będzie negatywny a staramy się z narzeczonym o dzidziusia. Mam bóle podbrzusza i krzyża, gdy zjem cos ostrego zaraz lapie mnie biegunka, od czasu do czasu mam takie skurcze podbrzusza. Myślicie że aż tak można sobie wmówić ciążę? Bo w tamtym cyklu spóźnił mi się 3dni robilam bete mimo że czulam ze bedzie okres ale dopiero gdy zobaczyłam wynik jak by ktoś mi kran tam odkręcić... Co o tym myślicie?
 
Ja jestem juz 4dzien po terminie spodziewanej miesiączki. I trochę boje się zrobić test ciagle myślę że i tak będzie negatywny a staramy się z narzeczonym o dzidziusia. Mam bóle podbrzusza i krzyża, gdy zjem cos ostrego zaraz lapie mnie biegunka, od czasu do czasu mam takie skurcze podbrzusza. Myślicie że aż tak można sobie wmówić ciążę? Bo w tamtym cyklu spóźnił mi się 3dni robilam bete mimo że czulam ze bedzie okres ale dopiero gdy zobaczyłam wynik jak by ktoś mi kran tam odkręcić... Co o tym myślicie?

Wszelkie objawy ciążowe można sobie wmówić - tak działa nasz sprytny mózg. Autosugestia. Postaraj się zrelaksować, skupić myśli na czymś innym. Zrób test i nie załamuj się gdy wyjdzie negatywny. Więcej wiary :)
I daj znać :)
 
Gosik zamiast biegac na bete i sie kluc lepiej zrob test jak to Ci pomoze:) Lepiej wiedziec niz sie stresowac i domyslac:)) I daj znac co tam wyszlo;)) Kciukam!:)
 
Tak bety nie będę robić zrobię tylko jeśli będzie blada druga krecha na teście ;) postanowiłam poczekać do poniedziałku z testem bo aż tyle nigdy mi się nie spóźnia, staram się nie myśleć zbytnio o tym i funkcjonować normalnie ale zawsze jakiś domysl jest :) Czekam do poniedziałku. Nie martwie sie na zapas bo nie staramy się długo ale fajnie jakby to było już :) w weekend luzik i jeśli nic się nie pojawi to robie test :)
 
Gosik a ile masz lat i ktory cykl sie staracie? Wiesz polowa sukcesu to psychika jak jestes za bardzo nastawiona na dwe kreski to organizm sie spina, stresuje i wtedy dupa... takze musisz wyluzowac, tak to jest kurde ze jak juz masz dosc i przestaje ci zalezec i wszystko ci jedno to wtedy pyk! ciaza;)
 
reklama
Dzis robiony bladzioch pokazał się po po ad dwóch minutach. Czy mogę się cieszyć z takiego bladziocha? Jutro zrobię kolejny i gdy tez będzie bladziocha pójdę na bete. Co o tym myślicie :)
 

Załączniki

  • 1427020969771.jpg
    1427020969771.jpg
    11,5 KB · Wyświetleń: 1 281
  • 1427020983429.jpg
    1427020983429.jpg
    11,2 KB · Wyświetleń: 1 252
Do góry