reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

test ciążowy przed terminem miesiączki ?

reklama
A miałaś może jakieś objawy przed zrobieniem testu?
Mialam☺ myslalam, ze mam jelitowke ciagle mnie do wc gonilo z biegunka. Ale to w 3 ciazy, w 2 nie pamietam ale chyba nic nie mialam. Synek ma juz 3.5 roku wiec moze mi sie cos zatarlo z coreczka jestem na swiezo bo ma 4 miesiace☺ przed pierwsza ciaza tez raczej nic nie mialam poprostu dostalam nietypowy okres I zrobilam test
 
Ja mam jeszcze tydzień do @ w tym cyklu robiłam testy owu i kiedy była najciemniejsza kreska 6 listopada było przytulanko potem już nie było niestety jak bo mąż musiał wyjechać więc wychodziłoby że był to dzień przed owulacją mam nadzieje że mam jakieś szanse i zastanawiam się czy może jutro nie zrobić testu kupiłam na allegro te czułe 10mlu tylko nie wiem czy to nie za szybko jak myślicie?
 
Ja mam jeszcze tydzień do @ w tym cyklu robiłam testy owu i kiedy była najciemniejsza kreska 6 listopada było przytulanko potem już nie było niestety jak bo mąż musiał wyjechać więc wychodziłoby że był to dzień przed owulacją mam nadzieje że mam jakieś szanse i zastanawiam się czy może jutro nie zrobić testu kupiłam na allegro te czułe 10mlu tylko nie wiem czy to nie za szybko jak myślicie?
Mozesz zrobic jak nie wyjdzie to sprobujesz za dwa dni. Moje wszystkie dzieciaki sa z jednych przytulanek wiec moze sie udac☺
 
Mi test pozytywny wyszedł 3 dni po terminie spodziewanej @. Bladziutka kreseczka, na usg brak zarodka. Teraz mój "test" ma ok. 850 g.i za ok. 3,5 m-ca utulę go w ramionach. :)
 
reklama
A miałaś może jakieś objawy przed zrobieniem testu prucz braku @
Nie, nic, zero. Mdłości dopiero od ok. 9 t.c.
Brak objawów na początku nie daje pewności co do braku ciąży. :)

Z poprzednim dzieckiem miałam plamienia w terminie miesiączki więc nawet nie zorientowałam się, że jestem w ciąży. ;) Tylko b-hcg da odpowiedź tuż przed @. Mi trzy testy wyszły negatywnie, dopiero beta z krwi 2200 j. ;) Powodzenia
 
Do góry