reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

test ciążowy przed terminem miesiączki ?

Magdaa..K123

Fanka BB :)
Dołączył(a)
17 Sierpień 2018
Postów
184
Kiedy robiłyście test ?
21.11 mam dostać miesiączkę,a 17.11 mam zaplanowaną imprezę rodzinną.
Czy jest sens zrobienia profilaktycznie testu ? czy kilka dni przed miesiączką pojawił wam się pozytywny wynik ?
 
reklama
Kiedy robiłyście test ?
21.11 mam dostać miesiączkę,a 17.11 mam zaplanowaną imprezę rodzinną.
Czy jest sens zrobienia profilaktycznie testu ? czy kilka dni przed miesiączką pojawił wam się pozytywny wynik ?
Pierwsza ciaza w dniu terminu pozytywny, druga ciaza 5 dni przed pozytywny, trzecia ciaza 4-6 dni przed pozytywny
 
U mnie w pierwszej ciąży wyszla dwa dni przed terminem bardzo słaba druga kreska. A teraz 6 dni przed już całkiem wyraźna. Nie ma reguły. Zależy kiedy była owulacja, zapłodnienie i zagnieżdżenie.
 
mi trzykrotnie wychodził pozytywny test kilka dni przed spodziewaną miesiączką :) jeśli wiesz, że owulacja nie była późno to ma sens.
ewentualnie beta z krwi jak chcesz mieć 100% pewność
 
Ja 03.07 miałam owulację, 14.07 wesele i zrobiłam na wszelki wypadek test, oczywiście wyszedł negatywny ale intuicja nie kazała mi pić alkoholu ;-), 18.07 powtórzyłam test i były dwie kreski :-).
Wszystko zależy czy znasz swój cykl, wiesz kiedy była owulacja, a jak chcesz 100 procent biegnij do laboratorium na betę ;-).
 
reklama
Do góry