reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Test ciążowy przed terminem okresu.

Dołączył(a)
14 Czerwiec 2020
Postów
10
Hej wszystkim, mam takie pytanie czy którejś z Was wychodził test ciążowy negatywny przed terminem okresu a później w terminie okresu wyszedł pozytywny?

Ja jestem 5 dni przed okresem i test niestety negatywny :( Myslałam, że zobaczę choć cień cienia ;( i tracę nadzieję, że w tym cyklu wyjdzie pozytywny.

Jak było u Was?
 
reklama
Hej wszystkim, mam takie pytanie czy którejś z Was wychodził test ciążowy negatywny przed terminem okresu a później w terminie okresu wyszedł pozytywny?

Ja jestem 5 dni przed okresem i test niestety negatywny :( Myslałam, że zobaczę choć cień cienia ;( i tracę nadzieję, że w tym cyklu wyjdzie pozytywny.

Jak było u Was?
hej ;-) tak ja miałam tak samo przed terminem @ biel vizira, negatywy.. zrobiłam nawet w termin @ bo tak pokazywała aplikacja, ale mam nieregularne cykle średnio 30-33 dni. Dopiero w 33 był widoczny jakiś cień, a dziś 34 dc i tez ledwo widoczny Cień cienia, ale chyba jest:-) okres już się spóźnia, a ja czuje wrażliwe piersi, na @ się nie zapowiada 😊
 

Załączniki

  • IMG_E3137.JPG
    IMG_E3137.JPG
    1,4 MB · Wyświetleń: 4 088
  • IMG_E3135.JPG
    IMG_E3135.JPG
    1,2 MB · Wyświetleń: 7 137
  • IMG_3140.JPG
    IMG_3140.JPG
    1,6 MB · Wyświetleń: 4 184
Jeśli masz regularne cykle, to na 5 dni przed okresem test może być negatywny.
Poczytaj sobie o hormonie beta hcg, na który czuły jest test - i wówczas powinnaś zrozumieć dlaczego jest tak a nie inaczej.
 
dzieki dziewczyny, ten cykl miałam dziwny, nawet nie czułam owulacji, także sama nie wiem jak będzie, na pewno będę testować eh
 
Dlatego właśnie nie zaleca sie robienia testów przed terminem @, bo później kobieta fiksuje i zadręcza się myślami :)
Poczekaj cierpliwie do terminu, albo jak już nie możesz wytrzymać, to zrób betę z krwi, jest bardziej wiarygodna, niż testy ciążowe :)
 
eh tak bardzo bym chciala, zobaczymy. Pojawiły mi się krostki na twarzy jak przed okresem. Czytałam, że takie krostki są przez wysoki progesteron. Czy miałyscie takie krostki okresowe a bylyście na poczatku w ciąży?
 
Moja dzisiejsza :) test robiony 15 min temu, a jestem 2 dni przed @ :) testy wychodzą mi bladziutkie od 5 dni także chyba powoli mogę zacząć się po cichutku cieszyć, jak myślicie?
 

Załączniki

  • photocollage_20206232112358.jpg
    photocollage_20206232112358.jpg
    256,4 KB · Wyświetleń: 7 012
reklama
Do góry