reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Test ciążowy

Jest kreseczka jest! O rety a jeszcze chwilke temu był blady dzień... super to dobry znak :) I niech idzie teraz wszystko pomyślnie. Normalnie ryczeć mi się chce jak widzę ile się "sypie" dziś kreseczek :) Albo już mi hormony buzują haha!
Też mam taką nadzieję. Cieszę się ogromnie ale czekam z nadzieją na bardzo wyraźną drugą kreskę żeby już nie mieć żadnych wątpliwości 🥰
 
reklama
Zle wiesci. Niestety dzisiaj jak robilam test zadnej kreski nie znalazlam. Prosze powiedzcie mi co to moze znaczyc. Miesiaczka miala byc wczoraj a jeszcze nie dostalam a z reguly dostaje w spodziewany dzien. Co sie dzieje? Prosze pomozcie
 
Żadna z nas nie przeprowadzi badania przez internet, żadna nie wywróży, co się może dziać, żadna nie weźmie odpowiedzialności za diagnozę - zapisz się do lekarza.
 
Żadna z nas nie przeprowadzi badania przez internet, żadna nie wywróży, co się może dziać, żadna nie weźmie odpowiedzialności za diagnozę - zapisz się do lekarza.
nie chodzilo mi o wrozbe albo brania odpowiedzialnosci za diagnoze... chodzilo mi bardziej o to ze moze ktoras z dziewczyn tez miala taka sytuacje.. przeciez po to jest forum zeby sie zapytac jak sie czegos nie wie prawda?

A tak nawiasem mowiac to jestem umowiona do lekarza ale ma wolny termin dopiero 22 stycznia dlatego tu napisalam zeby poznac ewentualne przyczyny z doswiadczenia innych dziewczyn..
 
Zadałaś pytanie "co to może znaczyć" i "co się dzieje" - a skąd my to mamy wiedzieć?
Jedyne, co możesz zrobić w tej sytuacji, skoro beta odpada, to robić testy codziennie, albo starać się przyspieszyć wizytę u lekarza.
Na chłopski rozum, skoro były cienie cienia, a teraz nie ma nic, to mogła być to ciąża biochemiczna i lada dzień dostaniesz okres.
 
Zadałaś pytanie "co to może znaczyć" i "co się dzieje" - a skąd my to mamy wiedzieć?
Jedyne, co możesz zrobić w tej sytuacji, skoro beta odpada, to robić testy codziennie, albo starać się przyspieszyć wizytę u lekarza.
Na chłopski rozum, skoro były cienie cienia, a teraz nie ma nic, to mogła być to ciąża biochemiczna i lada dzień dostaniesz okres.
Nie musisz być taka opryskliwa bo pytań tego typu na bb jest mnóstwo i mnóstwo odpowiedzi na nie w normalnym tonie, chyba logiczne że nikt jej porady lekarskiej nie udzieli przez forum ale odpowiedź typu ,, ja tak miałam jak miałam torbiel" może być motywujaca do szybszej prywatnej wizyty u lekarza,
po drugie to może byc felerny test albo nie wykonany rano i wynik jest fałszywy,
a po trzecie można delikatniej napisać że jest jeszcze możliwość ciąży biochemicznej,
 
nie chodzilo mi o wrozbe albo brania odpowiedzialnosci za diagnoze... chodzilo mi bardziej o to ze moze ktoras z dziewczyn tez miala taka sytuacje.. przeciez po to jest forum zeby sie zapytac jak sie czegos nie wie prawda?

A tak nawiasem mowiac to jestem umowiona do lekarza ale ma wolny termin dopiero 22 stycznia dlatego tu napisalam zeby poznac ewentualne przyczyny z doswiadczenia innych dziewczyn..
Test był tej samej marki czy inny ?
Może być felerny powtórz jeszcze raz [emoji110][emoji110][emoji110],
 
reklama
Do góry