reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Test ciążowy

Nie musisz być taka opryskliwa bo pytań tego typu na bb jest mnóstwo i mnóstwo odpowiedzi na nie w normalnym tonie, chyba logiczne że nikt jej porady lekarskiej nie udzieli przez forum ale odpowiedź typu ,, ja tak miałam jak miałam torbiel" może być motywujaca do szybszej prywatnej wizyty u lekarza,
po drugie to może byc felerny test albo nie wykonany rano i wynik jest fałszywy,
a po trzecie można delikatniej napisać że jest jeszcze możliwość ciąży biochemicznej,
Dziekuje :) Milo ze potrafisz zrozumiec drugiego czlowieka <3 tak jak mowilam w odpowiedzi powyzej nie chcialam zadnej diagnozy tylko ewentualnie wiedziec czy ktos mial podobny przypadek tak abym mogla poczytac zobaczyc czy mam jakies obiawy i ewentualnie popytac lekarza przy nadchodzacej wizycie. Denerwuje mnie taka odpowiedz jak dostalam od Nulini tak jakbym kazala wam powiedziec ze na 100% jest to tak czy innaczej. I nie lubie jak jedna osoba odpowiada za wszystkich pozostalych na forum poniewaz moze ktos tak jak Ty kochana chce odpowiedziec co mysli na ten temat. Jeszcze raz dziekuje <3
 
reklama
niestety nie. W norwegii robia takie badania dopiero w 8 tyg ciazy przy pierwszym badaniu usg lub gdy lekarz podejrzewa ciaze pozamaciczna :/
No to kiepsko , więc trzeba powtórzyć test ,najlepiej kupić 2 różne, i zrobić w tym samym czasie, może był wadliwy test ,Albo ta gorsza możliwość ,że ten 1 Cię oszukał, i @ się pojawi
 
Nie musisz być taka opryskliwa bo pytań tego typu na bb jest mnóstwo i mnóstwo odpowiedzi na nie w normalnym tonie, chyba logiczne że nikt jej porady lekarskiej nie udzieli przez forum ale odpowiedź typu ,, ja tak miałam jak miałam torbiel" może być motywujaca do szybszej prywatnej wizyty u lekarza,
po drugie to może byc felerny test albo nie wykonany rano i wynik jest fałszywy,
a po trzecie można delikatniej napisać że jest jeszcze możliwość ciąży biochemicznej,

Wierz mi, gdybym chciała być opryskliwa, to już bym bana dostała. Moja odpowiedź była rzeczowa i konkretna, a że nie opatrzona buziaczkami i serduszkami, no to cóż, wybacz. Poza tym jak DOROSŁA kobieta pyta w internecie, dlaczego nie ma okresu, co się dzieje i co to znaczy, to nie potrafię się wysilić na ciucianie w odpowiedzi, bo to chyba podstawy nauki w szkole podstawowej i logiczne, że nikt jej na takie pytania nie odpowie, bo u jednej kobiety brak okresu to ciąża, u drugiej problemy hormonalne, a u trzeciej nowotwór, i co, autorka wybierze sobie taką odpowiedź, która jej będzie pasować? Napisałam, że może to być ciąża biochemiczna, więc tak, jak sama radzisz, próbowałam zmotywować do szybszej wizyty u lekarza.
 
Wierz mi, gdybym chciała być opryskliwa, to już bym bana dostała. Moja odpowiedź była rzeczowa i konkretna, a że nie opatrzona buziaczkami i serduszkami, no to cóż, wybacz. Poza tym jak DOROSŁA kobieta pyta w internecie, dlaczego nie ma okresu, co się dzieje i co to znaczy, to nie potrafię się wysilić na ciucianie w odpowiedzi, bo to chyba podstawy nauki w szkole podstawowej i logiczne, że nikt jej na takie pytania nie odpowie, bo u jednej kobiety brak okresu to ciąża, u drugiej problemy hormonalne, a u trzeciej nowotwór, i co, autorka wybierze sobie taką odpowiedź, która jej będzie pasować? Napisałam, że może to być ciąża biochemiczna, więc tak, jak sama radzisz, próbowałam zmotywować do szybszej wizyty u lekarza.


To że nie opatrzona serduszkami czy innymi emotkami nie ma tu nic do rzeczy,
twoja wypowiedź jest dla mnie opryskliwa,
Autorka i tysiące innych pytają o takie rzeczy albo jeszcze głupsze i dostają normalne odpowiedzi od kobiet w podobnej sytuacji, po to jest forum żeby poznać zdanie innych, ty napisałaś to po prostu niemiło nikt nie każe ci się ciuckać albo bawić z odpowiedzimi i serduszkami ale wystarczy mała dawka emaptii żeby napisać post uprzejmie, nikt jej diagnozy nie postawi to pewne ale wiedząc jakie są przykładowe możliwości może przycisnąć lekarza ktory będzie chciał ją olać o skierowanie na badania.
 
Wierz mi, gdybym chciała być opryskliwa, to już bym bana dostała. Moja odpowiedź była rzeczowa i konkretna, a że nie opatrzona buziaczkami i serduszkami, no to cóż, wybacz. Poza tym jak DOROSŁA kobieta pyta w internecie, dlaczego nie ma okresu, co się dzieje i co to znaczy, to nie potrafię się wysilić na ciucianie w odpowiedzi, bo to chyba podstawy nauki w szkole podstawowej i logiczne, że nikt jej na takie pytania nie odpowie, bo u jednej kobiety brak okresu to ciąża, u drugiej problemy hormonalne, a u trzeciej nowotwór, i co, autorka wybierze sobie taką odpowiedź, która jej będzie pasować? Napisałam, że może to być ciąża biochemiczna, więc tak, jak sama radzisz, próbowałam zmotywować do szybszej wizyty u lekarza.

to teraz odpowiedz DOROSLEJ kobiety jak to napisalas.
Pamietaj ze to ze jestes zarejestrowana na forum nie znaczy ze musisz odpowiadac na pytanie ktore ci sie nie podoba itd. a przedewszystkim nie musisz odpowiadac za wszystkich ze "nikt tu ci nie da diagnozy, skad my to mamy wiedziec" itp.
To ze ty nie mialas zadnych takich doswiadczen ani nie chcesz dac konkretnej odpowiedzi to nie masz prawa zabierac tej mozliwosci innym mowiac ze MY nie wiemy...
Ja nie prosze o diagnoze ani zeby ktos bral odpowiedzialnosc za moj stan zdrowie tylko o to zeby ktos kto mial podobna sytuacje podzielil sie swoimi doswiadczeniami...

Nie potrzebuje ciuciania jak to nazwalas.
A kazdy ma prawo zapytac sie na forum jesli jest czegos niepewny...
Jesli denerwuja Ciebie takie pytania na forum to po prostu ich nie komentuj i wszyscy beda szczesliwi...
 
reklama
Do góry