reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Test ciążowy

Dołączył(a)
14 Luty 2020
Postów
6
Witam. Ostatni okres miałam 30 grudnia i od tej pory cisza . Robiłam dwa testy jeden po południu i wyszła druga blada kreska Ale widoczna a drugi test rano i brak kreski i mam bardzo ciężkie i dużo żyłek na piersiach. Czy jeżeli to byłaby ciąża to ta kreska nie powinna byc juz bardz
15816746157231986423923.jpg
iiej wyraźna? Pozdrawiam
 
reklama
Witam. Ostatni okres miałam 30 grudnia i od tej pory cisza . Robiłam dwa testy jeden po południu i wyszła druga blada kreska Ale widoczna a drugi test rano i brak kreski i mam bardzo ciężkie i dużo żyłek na piersiach. Czy jeżeli to byłaby ciąża to ta kreska nie powinna byc juz bardzZobacz załącznik 1080256iiej wyraźna? Pozdrawiam
Może to biochemiczna?
Zrób z krwi beta HCG
 
Po takim czasie kreska powinna być bardzo widoczna.
Ciąża biochemiczna to taka, która się sama usuwa - obumarła na bardzo wczesnym etapie, inaczej wczesne poronienie, czyli obumarcie jaja płodowego i wydalenie go. Często kobiety nawet nie wiedzą, że w ciąży były.
 
Hej, może faktycznie Ci się owulacja przesunela czy cos. Mi dopiero w 5 tyg testy dawały kreski w obu ciazach, ale wiadomo każda ciąża inna od samego początku:) powodzenia. I tylko beta prawdę powie ;)
 
No zobaczymy mam nadzieję ze Tak będzie: ) może jest faktycznie ciąża tylko że młodsza niż by to wychodzilo z om taka mam nadzieję :) zazywalam teraz ovulomed max przez 2 miesiace i może tez prZez to jakieś zawirowania ..
 
reklama
jeśli chodzi o biochemiczna, to u mnie też były takie blade kreski jakoś 3 dni po terminie @, które nie ciemniały, a po tygodniu doszło krwawienie także może być też tak że dopiero będzie krwawić, bo faktycznie tyle dni i takie słabe kreski troszkę.
 
reklama
Do góry