reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Test ciążowy

No to ja wam pokaże coś bo okres miał byc dzisiaj ale już wczoraj coś czułam że coś nie tak bo zawsze mega dołem mnie bolał brzuch dzien przed okresem :) także to moja ostatnia planowana ciąża. @ mi wystarczy hahaha chyba że w zyciu róznie bywa i zalicze wpadke kiedys ale w planach już raczej tego nie zrobie :p To dzisiaj ruszam na komunie i mam nadzieje że biegunki nie dostane jak przy 1 ciązy w dniu spodziewnej miesiączki :p
IMG_20200905_072623_resized_20200905_072859403.jpg
IMG_20200905_072623_resized_20200905_072859403.jpg
zdjecie z dzisiaj rano pol godziny temu robione :p
 

Załączniki

  • IMG_20200905_072647_resized_20200905_072900910.jpg
    IMG_20200905_072647_resized_20200905_072900910.jpg
    1,1 MB · Wyświetleń: 50
Ostatnia edycja:
reklama
No to ja wam pokaże coś bo okres miał byc dzisiaj ale już wczoraj coś czułam że coś nie tak bo zawsze mega dołem mnie bolał brzuch dzien przed okresem :) także to moja ostatnia planowana ciąża. @ mi wystarczy hahaha chyba że w zyciu róznie bywa i zalicze wpadke kiedys ale w planach już raczej tego nie zrobie :p To dzisiaj ruszam na komunie i mam nadzieje że biegunki nie dostane jak przy 1 ciązy w dniu spodziewnej miesiączki :p Zobacz załącznik 1172404Zobacz załącznik 1172404zdjecie z dzisiaj rano pol godziny temu robione :p
Gratulacje 🎊🎉
 
Gratulacje [emoji3590]
No to ja wam pokaże coś bo okres miał byc dzisiaj ale już wczoraj coś czułam że coś nie tak bo zawsze mega dołem mnie bolał brzuch dzien przed okresem :) także to moja ostatnia planowana ciąża. @ mi wystarczy hahaha chyba że w zyciu róznie bywa i zalicze wpadke kiedys ale w planach już raczej tego nie zrobie [emoji14] To dzisiaj ruszam na komunie i mam nadzieje że biegunki nie dostane jak przy 1 ciązy w dniu spodziewnej miesiączki [emoji14] Zobacz załącznik 1172404Zobacz załącznik 1172404zdjecie z dzisiaj rano pol godziny temu robione :p
 
No to ja wam pokaże coś bo okres miał byc dzisiaj ale już wczoraj coś czułam że coś nie tak bo zawsze mega dołem mnie bolał brzuch dzien przed okresem :) także to moja ostatnia planowana ciąża. @ mi wystarczy hahaha chyba że w zyciu róznie bywa i zalicze wpadke kiedys ale w planach już raczej tego nie zrobie :p To dzisiaj ruszam na komunie i mam nadzieje że biegunki nie dostane jak przy 1 ciązy w dniu spodziewnej miesiączki :p Zobacz załącznik 1172404Zobacz załącznik 1172404zdjecie z dzisiaj rano pol godziny temu robione :p
Gratuluję ❤️❤️❤️
 
No to ja wam pokaże coś bo okres miał byc dzisiaj ale już wczoraj coś czułam że coś nie tak bo zawsze mega dołem mnie bolał brzuch dzien przed okresem :) także to moja ostatnia planowana ciąża. @ mi wystarczy hahaha chyba że w zyciu róznie bywa i zalicze wpadke kiedys ale w planach już raczej tego nie zrobie :p To dzisiaj ruszam na komunie i mam nadzieje że biegunki nie dostane jak przy 1 ciązy w dniu spodziewnej miesiączki :p Zobacz załącznik 1172404Zobacz załącznik 1172404zdjecie z dzisiaj rano pol godziny temu robione :p
Gratulacje 🎉🎊
 
reklama
Do góry