reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Test ciążowy

Status
Zamknięty i nie można odpowiadać.

Asiula30

Zaangażowana w BB
Dołączył(a)
17 Listopad 2021
Postów
101
Część dziewczyny okres zawsze miałam jak w zegarku co 28 dni teraz jeden dzień się spóźnia współżyłam z mężem w dni płodne test zrobiłam dziś po południu i wyszedł negatywny nie wiem co mam myśleć i co robić najrozsądniej w tej sytuacji proszę Was o pomoc 😒
 
reklama
Pójść i zrobić betę a ja nie to jutro sikańca z porannego moczu. A apropo twoich cykli to nie jesteś maszyną i okres zawsze może się przesunąć i być "inny niż te co do tej pory ".
 
Część dziewczyny okres zawsze miałam jak w zegarku co 28 dni teraz jeden dzień się spóźnia współżyłam z mężem w dni płodne test zrobiłam dziś po południu i wyszedł negatywny nie wiem co mam myśleć i co robić najrozsądniej w tej sytuacji proszę Was o pomoc 😒
Skoro test negatywny to jeszcze w ciąży nie jesteś. A to, że miesiączka nigdy się nie spóźniała nie znaczy, że zawsze tak będzie. Organizm to nie komputer. Odstępstwa się zdarzają bo cykl jest podatny na wiele czynników.
 
Część dziewczyny okres zawsze miałam jak w zegarku co 28 dni teraz jeden dzień się spóźnia współżyłam z mężem w dni płodne test zrobiłam dziś po południu i wyszedł negatywny nie wiem co mam myśleć i co robić najrozsądniej w tej sytuacji proszę Was o pomoc 😒
Kochana ja mam 35 lat . Cyk- cyk w każdym miesiący bite 28dni. Mogłam sobie plany robić do roku do przodu. I raz jeden jedyny ( parę lat temy gdy już byłam z moim ) nagle mi się obsunął o całe 2 tygodnie. A w ciąży nie byłam bo ani kreseczki ani bety ani usg nic nie pokazało. Od tak... po prostu.
Wszystko ma wpływ, zmiany żywnościowe, jakieś zapalenie, stres.
 
To nawet nie ma sensu iść na tą betę i się nakręcać bez potrzeby
 
A podbrzusze pobolewa czy nie ?
Poobserwuj czy ci jutro przyjdzie i ewentualnie wtedy kolejnego dnia z rana zrób sobie w domu test.
 
reklama
Status
Zamknięty i nie można odpowiadać.
Do góry