reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Test ciążowy

natt_jul

Aktywna w BB
Dołączył(a)
26 Listopad 2021
Postów
80
Hej kobitki , mam pytanie odnośnie testu ciążowego z krwi w laboratorium. Okres zaczął mi się 5 listopada. Starałam sie o dzidzie 17,19 i 21 listopada (na teście owulacyjnym wyszło mi, ze mam największa szanse 19, 20) w kalendarzyku natomiast miałam wpisane 21 listopada. Kiedy mogłabym ewentualnie pojsc i sprawdzic wynik testu beta hcg. Bardzo mi zależy na odpowiedzi od Was.
 
reklama
Nie ma co sobie wyliczać dni w które się starasz o dziecko :) nigdy nie ma pewno kiedy nasz owulacje, może być 10 dnia cyklu a może być 20 dnia cyklu. W moim przypadku testy ovu totalnie się nie sprawdziły. Najlepiej obserwować swoje ciało i kochać się przede wszystkim z przyjemnością a nie z myślą o tym, żeby się udało. I jeżeli jakoś nasienia jest ok, nie trzeba robić 2dniowego odstępu :)
Ja pozytywny wynik miałam 12 dni po owulacji (Ale była potwierdzona przez lekarza). Jeżeli ty nie masz pewności kiedy była owulacja to najlepiej poczekać do dnia miesiączki. Trzymam kciuki 🥰
 
Nie ma co sobie wyliczać dni w które się starasz o dziecko :) nigdy nie ma pewno kiedy nasz owulacje, może być 10 dnia cyklu a może być 20 dnia cyklu. W moim przypadku testy ovu totalnie się nie sprawdziły. Najlepiej obserwować swoje ciało i kochać się przede wszystkim z przyjemnością a nie z myślą o tym, żeby się udało. I jeżeli jakoś nasienia jest ok, nie trzeba robić 2dniowego odstępu :)
Ja pozytywny wynik miałam 12 dni po owulacji (Ale była potwierdzona przez lekarza). Jeżeli ty nie masz pewności kiedy była owulacja to najlepiej poczekać do dnia miesiączki. Trzymam kciuki 🥰
ok, dziękuje za odpowiedz 🥰
 
Będzie ciężko, jestem tak bardzo ciekawa wyniku 🥺, ale dam radę !
nic wcześniej niestety się nie dowiesz 🙂 jedynie możesz stracić nadzieję a może być za wcześnie i to właśnie o to też chodzi 😊 ciąża cała to ciągle czekanie od wizyty do wizyty więc poczekaj spokojnie 🙂
 
reklama
Do góry