reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Test Ciążowy

reklama
Mój pierwszy cykl. Staramy się równo rok 🙂
Ooo, to tak jak ja 😀 też staram się rok, dzisiaj wzięłam ostatniego Aromka i w sobotę idę na monitoring i pewnie też dostanę ovitrelle. Wcześniej po odstawieniu antykoncepcji rok temu w ogóle nie miałam owulacji. Mam nadzieję, że teraz ta stymulacja coś da. Dałaś mi nadzieję, trzymam kciuki za Ciebie. Daj znać jak beta ❤️
 
Ooo, to tak jak ja 😀 też staram się rok, dzisiaj wzięłam ostatniego Aromka i w sobotę idę na monitoring i pewnie też dostanę ovitrelle. Wcześniej po odstawieniu antykoncepcji rok temu w ogóle nie miałam owulacji. Mam nadzieję, że teraz ta stymulacja coś da. Dałaś mi nadzieję, trzymam kciuki za Ciebie. Daj znać jak beta ❤️

Ooo, to tak jak ja 😀 też staram się rok, dzisiaj wzięłam ostatniego Aromka i w sobotę idę na monitoring i pewnie też dostanę ovitrelle. Wcześniej po odstawieniu antykoncepcji rok temu w ogóle nie miałam owulacji. Mam nadzieję, że teraz ta stymulacja coś da. Dałaś mi nadzieję, trzymam kciuki za Ciebie. Daj znać jak beta ❤️
Mam podobną sytuację. Kilka lat brałam tabletki antykoncepcyjne. Moja znajoma przy dwóch ciążach miała podawany zastrzyk ovitrelle i udało się za pierwszym razem :) miałaś dodatkowe badania ? U nas partner był kierowany na badanie nasienia które wszyło w normie.
Pierwsze pół roku staraliśmy się na podstawie moich obserwacji i aplikacji.
Po kilku nieudanych próbach miałam monitorowana owulacje przez usg.
 
Ostatnia edycja:
Mam podobną sytuację. Kilka lat brałam tabletki antykoncepcyjne. Moja znajoma przy dwóch ciążach miała podawany zastrzyk ovitrelle i udało się za pierwszym razem :) miałaś dodatkowe badania ? U nas partner był kierowany na badanie nasienia które wszyło w normie.
Pierwsze pół roku staraliśmy się na podstawie moich obserwacji i aplikacji.
Po kilku nieudanych próbach miałam monitorowana owulacje przez usg.
Kurcze, chyba nic nie odpisałaś 😅
 
Kurcze, chyba nic nie odpisałaś 😅
A nie, jednak już widze, pokazywało mu tylko dwa razy zacytowana moją odpowiedź 🙈
Badania mam w normie, lekko podwyższona prolaktyne, ale biorę bromocorn. Monitoringi pokazywały brak owulacji i dlatego biorę Aromek. A bralas coś na stymulację?
 
A nie, jednak już widze, pokazywało mu tylko dwa razy zacytowana moją odpowiedź 🙈
Badania mam w normie, lekko podwyższona prolaktyne, ale biorę bromocorn. Monitoringi pokazywały brak owulacji i dlatego biorę Aromek. A bralas coś na stymulację?
Nie brałam nic. Pęcherzyki ładnie rosły u nas był problem w strzelenie się w ten "moment". Mój partner nie pracuje na miejscu. Często było tak że pecherzyk pękł a starania były za późno. Dlatego lekarz zdecydował się podać zastrzyk podczas zaplanowanego urlopu partnera 😀
 
reklama
Kochane odebrałam dzisiaj wynik ☺ beta hcg 303, 12
Trzymam kciuki za wszystkie 🥰
Serdecznie gratuluję 😊
Ja byłam na monitoringu w piątek 11.03. 2 pęcherzyki, zrobiłam sobie zastrzyk. Wczoraj kontrola owu. Potwierdzona. Biore duohaston. Jak myślicie kiedy mogę testować? Jutro będzie 7 dni od podania zastrzyku
 
Do góry