reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Test ciążowy

Whitedovee95

Zaciekawiona BB
Dołączył(a)
29 Marzec 2022
Postów
56
Hej dziewczyny!

Czy jest sens robić test ciążowy w 28 dc jeśli cykle mam 31/32? Czy lepiej poczekać do 31dc? A jeśli już się pokuszę na zrobienie testu w 28 dc czy wynik będzie wiarygodny??
 
reklama
Najważniejsze jest kiedy była owulacja i czy potwierdzona i od tego zależy kiedy zrobić test a nie ile dni do okresu 🙂
 
Ja zrobilam przed okresem i mi wyszla słaba kreska dzisiaj mamy 35tc 😃 ja zrobilam bo ciekawosc nie dawala mi spokoju aczkolwiek 2 mi wyszły negatywne poczekalam kolejne 2 dni i zrobilam i wyszedl potem bhcg dla potwierdzenia
 
reklama
Ja zrobilam przed okresem i mi wyszla słaba kreska dzisiaj mamy 35tc 😃 ja zrobilam bo ciekawosc nie dawala mi spokoju aczkolwiek 2 mi wyszły negatywne poczekalam kolejne 2 dni i zrobilam i wyszedl potem bhcg dla potwierdzenia
Dwa testy wyszły ci negatywne przed okresem? Ile dni przed testowałaś?
 
Do góry