reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Test ciążowy

N o pewnie napisze co i jak :) podziwiam za wytrwałość ja już tak się uzależniłam od testów .. mam nadzieję że nam się uda !
Ja przeważnie czuje zmęczenie, rozdrażnienie, delikatne kucie w podbrzuszu a w tym cyklu te objawy są dwukrotnie silniejsze na dodatek odczuwam delikatne mdłości, w różnych porach dnia no i przede wszystkim brak apetytu. Wiem, że takie objawy są typowe dla pms, ale w tym cyklu czuje się rozjechana 😂 nie nastawiam się na pozytyw, poczekam spokojnie do 30/31dc jeśli nie dostanę @ to zrobię kolejny test 🙂

Daj znać jaki będzie wynik 🙂
 
reklama
Hej dziewczyny!

Czy jest sens robić test ciążowy w 28 dc jeśli cykle mam 31/32? Czy lepiej poczekać do 31dc? A jeśli już się pokuszę na zrobienie testu w 28 dc czy wynik będzie wiarygodny??
Jeśli jesteś niecierpliwa to można. Zawsze z rana i test o czułości 10. Ja zrobiłam test 11 dpo kreska była blada - (beta-23), to był mój 23 dc, ale ja cykle mam 27-28 dni. No a jak u Ciebie było w 17... to moze być za wcześnie... no i najszybciej beta da Ci odpowiedź... choć jak mówią najlepiej poczekać do @... bo czasem można biochemiczną wyłapać a potem smutki są.
 
A czy 25 dni po stosunku test negatywny robiony kolejne 3 dni pod rząd od dnia spodziewanej miesiączki jest wiarygodny ? Dodam ze był tylko ten jeden stosunek

Niby zdarzają się takie cuda, że testy w ogóle nie wychodzą, a ciąża jest, ale to szansa jak na trafienie szóstki w totka.
Najlepiej oznacz sobie betę, żeby mieć czarno na białym wynik i umów się do ginekologa.
 
reklama
Do góry