reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Test ciążowy

Lola666

Zaciekawiona BB
Dołączył(a)
10 Czerwiec 2022
Postów
44
Hej nie dostałam okresu w sobotę 19.11 i robiłam test i wyszedł taki zdj pierwsze .Dziś z ciekawości zrobiłam jeszcze raz i wyszedł taki zdj drugie co myślicie.Bete będę robić pod koniec tygodnia
 

Załączniki

  • IMG20221121083405.jpg
    IMG20221121083405.jpg
    1,4 MB · Wyświetleń: 573
  • IMG20221121083709.jpg
    IMG20221121083709.jpg
    2 MB · Wyświetleń: 250
reklama
Zdecydowanie widać na jednym i drugim dwie kreski, także pozytywne ( zakładam, że zdjecie robione do 5 minut po zrobieniu testu).
Na betę możesz isć nawet dzisiaj ;) nie trzeba czekać.
Pamietaj, aby zbadać przyrost w ciągu 48h, bo sama wartość bety nic nie znaczy.
I przy okazji zbadaj progesteron :)
 
Ja bym wcale nie szła na betę, bo potwierdzenie ciąży masz na testach 🤷‍♀️
Moim zdaniem szkoda pieniędzy, po prostu umów się na wizytę u lekarza za jakieś 2-3 tygodnie
Wcale nie szkoda pieniędzy. Dzięki badaniu pierwszym i po 48h możemy zobaczyć czy wszystko rozwija się dobrze. W ciągu 48h musi być przyrost o conajmniej 66%. Oczywiście w międzyczasie umówić się do lekarza za około 2-3 tygodnie :)
 
Testy pozytywne. Gratuluję 😚

Ja bym poszła na betę i progesteronu i sprawdziła przyrost po 48h .

Mój pozytywny test ciążowy dziś ma już 9 tygodnie 😚
 
Wcale nie szkoda pieniędzy. Dzięki badaniu pierwszym i po 48h możemy zobaczyć czy wszystko rozwija się dobrze. W ciągu 48h musi być przyrost o conajmniej 66%. Oczywiście w międzyczasie umówić się do lekarza za około 2-3 tygodnie :)
Ale to,że przyrost bedzie w normie nie gwarantuje zdrowej ciąży. Dla mnie robienie bety to tylko strata pieniędzy. Testy pozytywne więc pozostaje umówić się do lekarza.
 
reklama
Do góry