reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Test ciążowyy

M

Marysiamarysia97

Gość
Hej:) czy któraś z obecnych dziewczyn przyjmuje duphaston od 14 dnia cyklu? Kiedy robiliście test bądź beta hcg aby wyszedł dodani?
:)
))
 
reklama
Aby wyszedł dodatni, to wystarczy zajść w ciążę. Duphaston nie ma wpływu na test ciążowy. Robi się go w tym samym momencie, co go nie biorąc.
Masz potwierdzoną owulację, że bierzesz go od 14dc?
 
A lekarz Ci nie wytłumaczył??
Przyjętym postępowaniem jest, że bierzesz duphaston 10 dni. 11 dnia robisz test - jak jest pozytywny, to bierzesz go dalej, a jak negatywny, to odstawiasz i czekasz na @.

Musisz natomiast wiedzieć, że jeśli weźmiesz duphaston przed owulacją, to on ją zablokuje. A jak nie uwolni się jajeczko, to ciąży na pewno z tego nie będzie. Dlatego tak istotny jest moment, którego dnia cyklu się go bierze.
 
Mój lekarz mówił ze duphaston nie blokuje, luteina już tak. Ja brałam duphaston od 15dc 10dni, już 25dc robiłam test bo miałam dużo na zapasie to było 4dni przed spodziewaną @ i wyszła dosyć mocna kreska ☺️ To był 1 cykl z duphastonem i udany
 
reklama
Do góry