reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

test clearblue

A wiesz co ja napisałam? Czytaj uważnie. Nie mam czasu,żeby zagłębiać się w czytanie ulotek z internetu. Ze zdjęcia, które było wklejone nic nie wynika. Naprawdę nudzi Wam się,że komentujecie akurat moje posty? Aby potwierdzić lub wykluczyć ciążę niech autorka powtórzy test za kilka dni.
Jak nie masz czasu po prostu nie odpowiadaj w takich postach nikt o to cię nie prosi , każdy ma prawo komentować co chce. Próbujesz wylać flustracje na autorkę i inne osoby w tym wątku. Na to wychodzi 🤦💁
 
reklama
Jak nie masz czasu po prostu nie odpowiadaj w takich postach nikt o to cię nie prosi , każdy ma prawo komentować co chce. Próbujesz wylać flustracje na autorkę i inne osoby w tym wątku. Na to wychodzi 🤦💁
Odpowiadam rzeczowo. Nie pisze czegoś co nie byłoby zgodne z prawdą. Jeżeli ktoś oczekuje odpowiedzi tylko takiej jaką chce przeczytać to trudno. Dla mnie mija się z celem robienie testu tak wcześnie a później codziennie wklejanie zdjęć z zapytaniem czy widać kreskę. Chyba lepiej poczekać te parę dni i wtedy będzie jasne. Skoro ktoś zadaje pytanie to jednak prosi o odpowiedź.
 
Jak dla mnie zbyt duzo niewiadomych. Test wykonany 6 dni przed miesiaczka, nie z pierwszego, porannego moczu, odczytany po czasie.
Najbezpieczniej w tej sytuacji powtorzyc test w dniu spodziewanej mieisaczki z porannego moczu. Bedzie pewniejszy wynik. Tutaj za duzo gdybania.
 
Jak dla mnie zbyt duzo niewiadomych. Test wykonany 6 dni przed miesiaczka, nie z pierwszego, porannego moczu, odczytany po czasie.
Najbezpieczniej w tej sytuacji powtorzyc test w dniu spodziewanej mieisaczki z porannego moczu. Bedzie pewniejszy wynik. Tutaj za duzo gdybania.
Później na opakowaniu przeczytałam ze wynik jest ważny 10 min, czyli teoretycznie wynik został odczytany w czasie. Moje cykle są 30-35 a teraz jest to mój 37 cykl.
 
Później na opakowaniu przeczytałam ze wynik jest ważny 10 min, czyli teoretycznie wynik został odczytany w czasie. Moje cykle są 30-35 a teraz jest to mój 37 cykl.
To ja już nie rozumiem. Jesteś już po terminie miesiaczki? Pisałaś,że do okresu masz 6 dni a teraz, że to 37 dc. To jak to w końcu jest?
 
Nie pisałam ze do kresu mam 6 dni 🤦🏼‍♀️ napisałam tylko że wykonałam taki test który wykrywa ciąże 6 dni przed spodziewaną miesiączką ..
Ale nie tylko ja tak zrozumiałam Twój post. Więc nie wiem co niezbyt mądrego w tym widzicie. Każdy kto odpowiada sugeruje poczekać do dnia miesiączki i nigdzie tego nie sprostowałaś. Czy ja piszę w jakimś innym języku?
 
Zrób test tak jak pisałaś ponownie w środę. 🙂 3mam kciuki, oby to było to. Tylko moze tym razem weź inny test, żeby wątpliwości nie było.
 
reklama
Później na opakowaniu przeczytałam ze wynik jest ważny 10 min, czyli teoretycznie wynik został odczytany w czasie. Moje cykle są 30-35 a teraz jest to mój 37 cykl.

To teoretycznie jestes po terminie 2 dni. Powtorz jutro test z porannego moczu. Nie musisz kilka dni czekac. Bedziesz juz miala pewnosc wtedy.
 
Do góry