reklama

Test dodatni czy ujemny? 29 dc

reklama

Tangerieme

Fanka BB :)
Rozwiązania
0
Zapisałam się na 6 tydzień (+3 dni), chyba trochę za wcześnie, ale akurat mamy wtedy wolne z mężem.
Ja byłam u gin w 4 tygodniu ciazy i widziałam już kropeczke moją malutka i wtedy tez już serduszko widać jak bije które jest jak ziarenko maku. A brzuch trochę pobolewa bo robi miejsce dla dzidziusia.

arjot

Początkująca w BB
Rozwiązania
0
Trochę spanikowałam wczoraj, bo zobaczyłam różowe plamki na papierze... Od razu pojechałam do lekarza, aby sprawdził czy wszystko dobrze, zbadał mnie i powiedział, że nie ma śladów żadnego krwawienia. Pokazał mi pęcherzyk na USG, stwierdził, że prawdopodobnie ciążowy (7,6 mm). Mam brać teraz duphaston 3x1 i dużo odpoczywać. Kolejne USG za 10-14 dni. Nie wierzę jaką jestem panikarą...mam nadzieję, że wszystko będzie dobrze, że wyobrażam sobie kolejnej utraty :(

Charlotte21

Miasto
Katowice
Rozwiązania
0
Trochę spanikowałam wczoraj, bo zobaczyłam różowe plamki na papierze... Od razu pojechałam do lekarza, aby sprawdził czy wszystko dobrze, zbadał mnie i powiedział, że nie ma śladów żadnego krwawienia. Pokazał mi pęcherzyk na USG, stwierdził, że prawdopodobnie ciążowy (7,6 mm). Mam brać teraz duphaston 3x1 i dużo odpoczywać. Kolejne USG za 10-14 dni. Nie wierzę jaką jestem panikarą...mam nadzieję, że wszystko będzie dobrze, że wyobrażam sobie kolejnej utraty :(
Bardzo dobrze że poszłaś. Chodź tak często jak tego potrzebujesz ;) cieszę się że wszystko ok.

Carenik

Rozwiązania
2
Bedzie dobrze!

arjot

Początkująca w BB
Rozwiązania
0
Dziękuję dziewczyny za te wszystkie słowa i odpowiedzi ❤ jestem jeszcze zielona jeśli chodzi o te 'ciążowe' sprawy

arjot

Początkująca w BB
Rozwiązania
0
beta 71,11
beta po 72h 183.50
czy to nie jest za mały przyrost ?

reklama

arjot

Początkująca w BB
Rozwiązania
0
Dzisiaj mamy już 9tyg+4
Serduszko widziałam w 6tyg+3
Kolejna wizyta za 6 dni, mam nadzieję, że wszystko jest i będzie dobrze ;)

reklama
Autor Podobne tematy Forum Odpowiedzi Data
P Potrzebuję porady 11
P Staramy się 51
A Potrzebuję porady 20
olivia1011 Potrzebuję porady 55
K Potrzebuję porady 8
miloscwczasachpopkultury Potrzebuję porady 17

Nowe wątki

reklama

Konkursy i testy

Konkurs