reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

reklama

Test domowy z krwi a hcg?

Marvelka89

Fanka BB :)
Witam zaczne od tego ze dzis mam 23 dc przy 28 do 30 w kazdym cyklu. Wczoraj wynik z labo to <0.1 czyli ciazy brak. Dzis mi przyszly testy zamowione kurierem takie wlasnie z krwi. No i ze moje starania siegaja okolo 2 lat, przy czym mialam 3 poronienia. ( PAI 1, wysoka homocysteina) teraz mam wyniki w normie i od 4 miesiecy staramy sie o 3 bobasa. Stwierdzilam ze a tam spróbuję jeszcze jeden raz zatestowac. Nie wiem w sumie po co skoro hcg ujemne. I teraz moje pytanie brzmi czy w labie moga sie pomylic czy moze w ciagu jednego dnia te hcg sie pojawilo. Jestem w szoku. Te testy uzywane przez 3 miesiace zawsze dawaly wynik ewidentnie negatywny a tu prosze pozytyw od razu. Co o tym myslicie? Ktos uzywal tych testow i jak z tym laboratorium czy moze byc pomyslka?

Załączniki

• IMG_20200703_145128.jpg
    IMG_20200703_145128.jpg
    1,3 MB · Wyświetleń: 1 495
  • IMG_20200703_145128.jpg
    IMG_20200703_145128.jpg
    1,3 MB · Wyświetleń: 669
  • IMG_20200703_145147.jpg
    IMG_20200703_145147.jpg
    1,5 MB · Wyświetleń: 1 171
reklama

młoda1994

Witam zaczne od tego ze dzis mam 23 dc przy 28 do 30 w kazdym cyklu. Wczoraj wynik z labo to QUOTE]Te testy też kłamią. Jeśli chcesz mieć pewność idź jeszcze raz jutro na betę hcg do labo ale innego. Oczywiście że w labo może być pomyłka tam też pracują ludzie a nie roboty. Każdy ma prawo do pomyłki.

Marvelka89

Pewnie ze testy tez klamią. Troche mam doswiadczenia z testami zarowno kiedy bylam w ciazy jak i kiedy nie bylam. Nigdy nie wyszly mi falszywie pozytywne nie mowie o cieniach tylko o tych ktore widac golym okiem. Zobaczymy do poniedzialku przez weekend nie mam gdzie zrobic badania 🥴 i teraz wez...

młoda1994

Pewnie ze testy tez klamią. Troche mam doswiadczenia z testami zarowno kiedy bylam w ciazy jak i kiedy nie bylam. Nigdy nie wyszly mi falszywie pozytywne nie mowie o cieniach tylko o tych ktore widac golym okiem. Zobaczymy do poniedzialku przez weekend nie mam gdzie zrobic badania i teraz wez...
To na spokojnie poczekaj do poniedziałku i zrób betę w labo tylko w innym albo jutro z porannego moczu test sikanca o czułości 10

Marvelka89

Mam sikanca rowniez, zapas testow zrobilam 😊. Dzieki za odpowiedz 🙆‍♀️ zastanawiam sie czy ktos ma doswiadczenie z tymi testami z krwi...

młoda1994

Mam sikanca rowniez, zapas testow zrobilam . Dzieki za odpowiedz zastanawiam sie czy ktos ma doswiadczenie z tymi testami z krwi...
Byly dziewczyny na forum tutaj które miały ładne kreski na tych testach a beta w labo 0 i brak ciąży. Nie pamiętam nickow tych dziewczyn.

Marvelka89

Gdzies czytam wlasnie na tym forum ze akurat wskazywaly ale wiadomo nie ma co sie nakrecac za mocno. Dam znac jak cos bede wiecej wiedziec

Fado123

Tu już kilka było że pokazało ciążę a jej nie było, one chyba nie sa zbyt pewne, beta ewidentnie brak ciąży

BalbinaKwiat

Witam zaczne od tego ze dzis mam 23 dc przy 28 do 30 w kazdym cyklu. Wczoraj wynik z labo to <0.1 czyli ciazy brak. Dzis mi przyszly testy zamowione kurierem takie wlasnie z krwi. No i ze moje starania siegaja okolo 2 lat, przy czym mialam 3 poronienia. ( PAI 1, wysoka homocysteina) teraz mam wyniki w normie i od 4 miesiecy staramy sie o 3 bobasa. Stwierdzilam ze a tam spróbuję jeszcze jeden raz zatestowac. Nie wiem w sumie po co skoro hcg ujemne. I teraz moje pytanie brzmi czy w labie moga sie pomylic czy moze w ciagu jednego dnia te hcg sie pojawilo. Jestem w szoku. Te testy uzywane przez 3 miesiace zawsze dawaly wynik ewidentnie negatywny a tu prosze pozytyw od razu. Co o tym myslicie? Ktos uzywal tych testow i jak z tym laboratorium czy moze byc pomyslka?
Beta rośnie z dnia na dzień. Możliwe że jeszcze wczoraj nie było poziomu oznaczanego labo. a gdybyś dzisiaj robiła to wynik byłby wskazywał na ciążę. Dość wcześnie robisz te testy, więc problem z jednoznacznym stwierdzeniem to norma 😃 jednak w pełni Cię rozumiem, sama tez robiłam wcześniej niż powinno się (te z moczu, z testami z krwi nie mam doświadczenia) . U mnie pojawiła się blada kreska na 3 testach, następnego dnia beta 150 😋 no i teraz mam nieprzespane noce i ból kręgosłupa 😆😆 Powodzenia, mam nadzieje że wam się udało. Chociaż najważniejsze jest USG dopiero gdzieś koło 6 t.c.

reklama

Marvelka89

Beta rośnie z dnia na dzień. Możliwe że jeszcze wczoraj nie było poziomu oznaczanego labo. a gdybyś dzisiaj robiła to wynik byłby wskazywał na ciążę. Dość wcześnie robisz te testy, więc problem z jednoznacznym stwierdzeniem to norma 😃 jednak w pełni Cię rozumiem, sama tez robiłam wcześniej niż powinno się (te z moczu, z testami z krwi nie mam doświadczenia) . U mnie pojawiła się blada kreska na 3 testach, następnego dnia beta 150 😋 no i teraz mam nieprzespane noce i ból kręgosłupa 😆😆 Powodzenia, mam nadzieje że wam się udało. Chociaż najważniejsze jest USG dopiero gdzieś koło 6 t.c.
No niestety a z tego co czytam to bardzo duzo kobiet ma problem z cierpliwoscia. Ja glupia bo naprawde w ciagu dwoch lat to majatek wydalam i wiem ze nawet pozytywny nie daje sto procent ze wszystko potoxzy sie jak powinno... I pozniej dluzszy stres. Taka mam cicha nadzieje ze jednak za wczesnie zrobilam oznaczeniw w labo 😜. Hahaha tak kazda dąży do zajscia w ciaze a pozniej najpierw ciaza i z nia problemy zwiazane pozniej bobo i ciagle nartwienie sie o niego i tak do konca zycia 😂. Ale niektore z nas sa stworzone do tej roli znam tez takie co niekoniecznie o tym marzą 😜.

Do góry