reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Test na płeć maleństwa :)

reklama
Kurcze...tak mnie kusi żeby zrobić ten test. Znalazłam na allegro w promocji i chyba zamówię . Skoro jest taka możliwość dla nas Matek to czemu by nie spróbować ? Na pewno dam Wam znać jak go zrobię. A co do sody to takie trochę babcinowy sposób ;)
 
....qrna co za nachalna reklama, nie wierze ze po tylu info w necie negatywnych ktos jeszcze robi te testy :baffled: Nie dajcie sie nabrac !!! Robilam ten test 4 lata temu , bzdura totalna, 2 kolezanki tez robily jednej wyszedl tylko zgodnie ze stanem faktycznym :-DTo sa drogie testy ph tak samo dzialaja jak test z sody czy czerwonej kapusty.
Plec na tak wczesnym etapie tylko poprzez Nifty albo Amnio...ale wiadomo ze nikt o zdrowych zmyslach bez wskazan medycznych na amnio sie nie zgodzi. Najwczesniej mozna sugerowac plec po 12 tyg na podstawie wyrostka plciowego...i tyle w temacie .;-)
 
U mnie przy kazdej z 3 ciąż czułam, co się urodzi i zawsze się sprawdzało. W pierwszej ciąży nie chciałam znać płci ale czułam, że dziewczynka i mam najstarszą córkę. W drugiej ciąży czułam, że syn i nawet zgłupiałam przez chwilę jak lekarz powiedział w 7 m-cu, że kolejna dziewczynka. Więc kładąc się na stół operacyjny pytają co ma być, ja na to, ze niby córka. Wyciągają a lekarka mówi: To za cholerę nie chce wyglądać na dziewczynkę i wystawiła mi małego na widok jajętami :) W trzeciej ciąży celowaliśmy z mężem w dziewczynkę ale wiadomo, na dwoje babka wróżyła... Na usg połówkowym lekarz stwierdził,że najprawdopodobniej będzie chłopak. Mąż był w szoku , ja też zaskoczona, bo byłam pewna na dziewczynkę. W końcu mówię do męża, ze chłopcy też są fajni, bo mąż nastawił się na córkę. A mąż mówi : " ja wiem, ale jak ja na chłopaka będę wołał Julka?..." ;) Podczas usg w 33t3d ciąży okazało się, że będzie jednak córeczka:)Teraz też mam swój typ, zobaczymy czy się sprawdzi, choć wiadomo, ze najważniejsze żeby dziecko żyło, potem żeby było zdrowe a płeć to na końcu .

Zakupiłam ten test na płeć z ciekawości ( sprawdzam ich
;-)) choć szanse mają spore, bo 50/50 . :-D Robi się go od 10 tyg. ciąży, więc jeszcze muszę poczekać ale zdam relację z tego ustrojstwa jak zrobię. Traktuję go jako zabawę, ciekawostkę nie wyrocznię. Mi w sumie płeć obojętna, bo towarzystwo w domu damsko- męskie. Tak wiem, że pewnik płci to amnio , nifty albo poród....ale kto bogatemu zabroni ???;-):-p

Mam 36 lat, dzieci w wieku : 18,12,2 i teraz czwarte w drodze :-)
 
Ostatnia edycja:
Annika79 dokładnie jest tak jak piszesz. Ktoś stworzył taki test żeby dać Nam matkom szansę i nadzieję, a sodą to mogę piekarnik wyczyścić . Po przeczytaniu Twojej wypowiedzi zamawiam test. Pozdrawiam i życzę powodzenia .
 
reklama
Do góry