reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Test na płeć z sody

reklama
tez wiem ze wlasnei ten test kapusciany jest znany w USA i w Irl i pewno w wielu krajach bo mnei si ewlasnei pytaja kiedy robie takowy a ja nawet nie pamietam dzie mi ktos wyslal przepis na niego ale cosik kojarze ze kapuste sie gotuje pozneij cosik z siskami si emiesza i si echyba nadal iles tam gotuje i jak zmieni kolor na jakis to chlopak a jak nie zmieni to dziewuszka:) takie testy to dla zabawy bo jak pisza dziewczyny usg nawet nie daje 100%pewnosci ,moje dwie siostry byly przekonane ze maja dziewuszki w brzuchach bo tak mowilo usg i jedna w 8miesiacu dowiedziala si eze jednak chlopak urodzil si echlopak a druga urodzila dziecko podpiete pepowina lekarz mowi gratuluje synka a ona panika i krzyk ze podmienili jej dziecko bo przeciez ona dziewczynke miala miec:) wiec obydwie skompletowaly rozowe wyprawki a pozneij chlopaki si emusieli meczyc w różowym:)
 
ticker.php


ticker.php

ticker.php

ticker.php


..a to moje pociechy .....dzięki za rade ..z chęcią popisze tez z mamami z terminem na sierpień.....piszcie co z tym testem czy ktos robił ten test z sody..ja musze znaleźć chwile to spróbuje...tym bardziej ze nie wiem co urodzę...bo jeszcze za wcześnie...
 
Nie wierzę że w XXI wieku takie rzeczy czytam. Co do testu na płeć to w aptece można kupić taki test wygląda dokładnie jak ciążowy czy owulacyjny ale jaka jest jego skuteczność i od kiedy można go robić nie wiem. No i pewnie kosztuje.
 
Nie wierzę że w XXI wieku takie rzeczy czytam. Co do testu na płeć to w aptece można kupić taki test wygląda dokładnie jak ciążowy czy owulacyjny ale jaka jest jego skuteczność i od kiedy można go robić nie wiem. No i pewnie kosztuje.

popieram ... się zastanawiam czy na pewno mamy XXI wiek, czy może było jakieś cofnięcie w czasie ...;-)
 
reklama
ale jak ktos chce sobie gotowac niech gotuje jak mu to przyjemnosc sprawi:) ja dostalam z 5 przepisow jak tylko dowiedzieli sie ze jestem w ciazy ale sie bawic nie zamierzam bo tez znam fajniejsze zabawy a naprawde okaze sie jak maluch opusci brzuszek:):-D
 
Do góry