reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Test negatywny a ciąża

M

mikikiki

Gość
Witam kochane [emoji11] Jakiś czas temu zrobiłam test, który pokazał (tak mi się wydaje) wynik pozytywny. Jedna mocna kreska, druga lekka ale widoczna. Powtórzyłam 2 testy i wyszły negatywnie [emoji22] Dodam, że nie mam miesiączki 2 tygodnie. W przyszłym tygodniu będą już 3. W pon ide na bete. Ale nurtuje mnie pytanie czy może się tak zdarzyć, że jest ciąża mimo, że test pokazuje wynik negatywny? [emoji22] Obserwowałam swoje ciało i mam wrażenie, że wysyłał mi sygnały, że coś się dzieje. Bardzo się nastawiłam po pierwszym teście i czuje, że za szybko się cieszyłam [emoji22]

Napisane na SM-G930F w aplikacji Forum BabyBoom
 
reklama
Witam kochane [emoji11] Jakiś czas temu zrobiłam test, który pokazał (tak mi się wydaje) wynik pozytywny. Jedna mocna kreska, druga lekka ale widoczna. Powtórzyłam 2 testy i wyszły negatywnie [emoji22] Dodam, że nie mam miesiączki 2 tygodnie. W przyszłym tygodniu będą już 3. W pon ide na bete. Ale nurtuje mnie pytanie czy może się tak zdarzyć, że jest ciąża mimo, że test pokazuje wynik negatywny? [emoji22] Obserwowałam swoje ciało i mam wrażenie, że wysyłał mi sygnały, że coś się dzieje. Bardzo się nastawiłam po pierwszym teście i czuje, że za szybko się cieszyłam [emoji22]

Napisane na SM-G930F w aplikacji Forum BabyBoom
Hm ciąża biochemiczna mi przychodzi do głowy...tak naprawdę jak zrobisz dwie bety (drugą po 48h) i sprawdzisz czy przyrosla chociaż o 66% to będziesz coś wiedzieć. Jeśli przyrosnie to ciąża, jeśli przyrosnie mniej to ciąża pozamaciczna, jeśli zacznie spadac ciąża biochemiczna....

07.01.2018 czekamy na Ciebie Zosiu
 
Nie wyszły Ci kolejne więc tak jak podpowiada organizm coś się mogło podziać i dlatego wyszły 2 kreski jak teraz jest jedna to była biochemiczna.
 
Do góry