reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Test owulacyjny czy pozytywny?

Tak robiłam testy, od 10 ciagle były negatywne wiec dodałam clear blue po
Pokazaniu się buźki dla pewności zrobiłam paskowe i tez były pozywtyne.
Z ciekawości nadal zrobiłam i miałam pozytywne jakieś 3/4 dni. Chociaż wiem :) ze powinnam
Robić tylko
Do jednego pozytywnego ale ciekawość wygrała :) te bóle wiem ze mogą zwiastować także @… i już sama nie wiem czy za wcześnie test ciążowy wykonałam… jeśli tak późno miałam owulacje….
 
reklama
Tak robiłam testy, od 10 ciagle były negatywne wiec dodałam clear blue po
Pokazaniu się buźki dla pewności zrobiłam paskowe i tez były pozywtyne.
Z ciekawości nadal zrobiłam i miałam pozytywne jakieś 3/4 dni. Chociaż wiem :) ze powinnam
Robić tylko
Do jednego pozytywnego ale ciekawość wygrała :) te bóle wiem ze mogą zwiastować także @… i już sama nie wiem czy za wcześnie test ciążowy wykonałam… jeśli tak późno miałam owulacje….

Dlatego zaleca się uprawiać seks co 2-3 dni bo wtedy łatwiej trafić w owulację.
A cóż dopóki nie ma okresu szansa na ciąże jest :)
 
Tak naprawdę, był co dwa dni a nawet częściej. Akurat po pozytywnym teście w ten sam dzień było, i na następny a potem dwa dni przerwy.
W takim razie czekam i będę robić kolejne testy jak wariat 😅😜
 
Czy mogę się podpiąć?
Juz dawno nie stosowałam testów owulacji. Zwykle po dodatnim wyniku robilam.dalej i kreski jaśniały. A w tym cyklu juz 5 dzien pozytywne. Lekarka sugeruje ze moze to wrocic ze pecherzyk nie pękł. Ktoś miał podobnie ?
 
Moje tez były kilka dni pozytywne. Chociaż po 2 dniach od pierwszego pozytywnego wyszedł po południu negatywny .. tak później pozytywne 😅 z dwa razy jeszcze zrobiłam a potem odpuściłam. Podobno może się tak utrzymywać pozytywny i dlatego powinno się robić do 1 pozytywnego potem już nie
 
Moje tez były kilka dni pozytywne. Chociaż po 2 dniach od pierwszego pozytywnego wyszedł po południu negatywny .. tak później pozytywne 😅 z dwa razy jeszcze zrobiłam a potem odpuściłam. Podobno może się tak utrzymywać pozytywny i dlatego powinno się robić do 1 pozytywnego potem już nie
Kurcze tylko 3 lata temu jak robilam to mam zdjęcia ze nawet po piku jsk robilam yo jaśniały. 🙄🙄moze faktycznie to oznacza ze pęcherzyk nie pekl. Dziękuję za odpowiedz
 
Do góry