reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Owulacja 2 razy w miesiącu?

Nina_2

Fanka BB :)
Dołączył(a)
15 Sierpień 2022
Postów
347
Witam, czy można mieć owulacje dwa razy w miesiącu?
Od trzech miesięcy bawię się testami owulacyjnymi, lekarz powiedział ze mam testować od-do miesiączki. W tym miesiącu miałam pozytywny test owulacyjny 22.02 (18 dzień cyklu).
Wczoraj był test negatywny ale kreska testowa była ciemna, a dzisiaj pozytywny (29 dzień cyklu) do miesiączki planowej mam mniej więcej 5 dni.
Za każdym razem robiąc testy niegdyś nie wychodziły mi kreski testowe tak ciemne przed okresem.

PS. Pierwsze zdjęcie testu jest wczorajszy. Drugi dzisiejszy.
Niestety zdjęcia mojego pierwszego pozytywnego testu z dnia 22.02 nie mam.

Dziękuje za odpowiedzi.
 

Załączniki

  • EE288FCF-CCC7-4F40-9B2F-17BC560E149E.jpeg
    EE288FCF-CCC7-4F40-9B2F-17BC560E149E.jpeg
    2,8 MB · Wyświetleń: 411
  • 1425D7BE-BC82-4372-A6D9-08253BE93692.jpeg
    1425D7BE-BC82-4372-A6D9-08253BE93692.jpeg
    2,5 MB · Wyświetleń: 105
reklama
Witam, czy można mieć owulacje dwa razy w miesiącu?
Od trzech miesięcy bawię się testami owulacyjnymi, lekarz powiedział ze mam testować od-do miesiączki. W tym miesiącu miałam pozytywny test owulacyjny 22.02 (18 dzień cyklu).
Wczoraj był test negatywny ale kreska testowa była ciemna, a dzisiaj pozytywny (29 dzień cyklu) do miesiączki planowej mam mniej więcej 5 dni.
Za każdym razem robiąc testy niegdyś nie wychodziły mi kreski testowe tak ciemne przed okresem.

PS. Pierwsze zdjęcie testu jest wczorajszy. Drugi dzisiejszy.
Niestety zdjęcia mojego pierwszego pozytywnego testu z dnia 22.02 nie mam.

Dziękuje za odpowiedzi.
To jest raczej nie możliwe mieć ovu dwa razy w msc ona jest tylko raz. A zdj pierwsze to jeszcze nie peak. Nie masz pcos?
 
To jest raczej nie możliwe mieć ovu dwa razy w msc ona jest tylko raz. A zdj pierwsze to jeszcze nie peak. Nie masz pcos?
Wiem, że pierwsze jest negatywne.
Dzisiejszy test wyszedł pozytywny.
Tak mam PCOS i dlatego lekarz doradził mi robić testy przez cały cykl.
 
Wiem, że pierwsze jest negatywne.
Dzisiejszy test wyszedł pozytywny.
Tak mam PCOS i dlatego lekarz doradził mi robić testy przez cały cykl.
Testy w pcos mogą wychodzić fałszywie pozytywne bo ja też mam pcos :)
Lepiej mierzyć temperaturę mi nie udało się wychwycić peaku. Robiłam od tak bo chciałam sprawdzić jak rzeczywiście będzie :)
I tak naprawdę w pcos mogą cały cykl wychodzić pozytywne lub blade
 
Ja miałam zawsze tylko w jeden dzień mocną kreskę a tak zawsze słabe, a teraz taka sytuacja… najdziwniejsze że kreska jest tak mocna naprawdę bardzo mocna a do kresu 5 dni.
 
Nie daje mi to spokoju że ta kreska jest taka super mocna i wyszła naprawdę odrazu. Naczytałam się że czasami testy owulacyjne wychodzą pozytywne w ciąży ponieważ te dwa hormony sa bardzo do siebie podobne, wiec z ciekawości jadę jutro po test ciążowy. 🤷‍♀️
 
reklama
Nie daje mi to spokoju że ta kreska jest taka super mocna i wyszła naprawdę odrazu. Naczytałam się że czasami testy owulacyjne wychodzą pozytywne w ciąży ponieważ te dwa hormony sa bardzo do siebie podobne, wiec z ciekawości jadę jutro po test ciążowy. 🤷‍♀️
To akaurat prawda tutaj też dziewczyny dodawały zdj :)
 
Do góry