reklama
Forum BabyBoom.pl

Dzień dobry

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

• Czy twoj dwulatek nie mówi? Wmawiali ci, że z wad wymowy można wyrosnąć? Logopeda to pani od literki R? Rozmawiamy o mitach logopedycznych. Obejrzyj wywiad, nawet jeśli jesteś mamą niemowlaka

A czy wiesz, co jest przeciwwskazaniem do szczepienia? Kto powinien zgłosić NOP i czy katarek niesie ze sobą ryzyko?Pediatra rozwieje twoje wątpliwości? Zobacz!

reklama

Test owulacyjny

Pata2016

Zaciekawiona BB
Rozwiązania
0
Witam .Czy długo staralyscie się z testami owulacyjnymi? Czy pomogły?
Ja zaczęłam robić testy w tym miesiącu
w 12dc test był pozytywny (przytulanko)
w 13dc też pozytywny ( przytulanko)
w 14 pozytywny
w15 (dzisiaj) też pozytywny
Może coś źle robię , czy to normalne że przez tyle dni pozytywne testy ?

Załączniki

Ostatnia edycja:
reklama

jasani

Fanka BB :)
Miasto
Wrocław
Rozwiązania
24
Po co robisz przez tyle dni testy? Robi się je tylko do pierwszego pozytywnego. Później aż do miesiączki mogą takie wychodzić bo poziom LH jest wyższy.

adzik

Rozwiązania
0
Witamina. Czy długo staralyscie się z testami owulacyjnymi? Czy pomogły?
Ja zaczęłam robić testy w tym miesiącu
w 12dc test był pozytywny (przytulanko)
w 13dc też pozytywny ( przytulanko)
w 14 pozytywny
w15 (dzisiaj) też pozytywny
Może coś źle robię , czy to normalne że przez tyle dni pozytywne testy ?
Mnie i 1000 innych dziewczyn akurat te testy zawiodły niestety... także z przymrużeniem oka wszystko.

IwonaPs.

Zaangażowana w BB
Rozwiązania
0
Mi akurat pomogły. Kupiłam sobie tak z ciekawości z allegro tych pasków bo pół roku sie staraliśmy i zaszłam po miesiącu używania. Resztę oddałam bratowej i ona 2 lata już nie może zajść. Więc nie ma reguły.

Pata2016

Zaciekawiona BB
Rozwiązania
0
Po co robisz przez tyle dni testy? Robi się je tylko do pierwszego pozytywnego. Później aż do miesiączki mogą takie wychodzić bo poziom LH jest wyższy.
Właśnie
Mi akurat pomogły. Kupiłam sobie tak z ciekawości z allegro tych pasków bo pół roku sie staraliśmy i zaszłam po miesiącu używania. Resztę oddałam bratowej i ona 2 lata już nie może zajść. Więc nie ma reguły.
A mam takie pytanie bo pierwszy raz używam czy jak wyjdzie mi pozytywny to mam się z mężem starać w ten sam dzień czy na drugi ?

Ania0306

Rozwiązania
5
Ja je stosowałam przez jeden cykl potem już zaszłam w ciążę. Ale robiłam testy łącznie z monitoringiem cyklu. Tylko z ciekawości bo na same testy bym się nie zdecydowała, za mało dokładne.

Jak Ci wyjdzie pozytywny test to na instrukcji pisze, że do bodajże 48h powinna wystąpić owulacja. Możesz już starać się w dzień pozytywnego testu.
A mam takie pytanie bo pierwszy raz używam czy jak wyjdzie mi pozytywny to mam się z mężem starać w ten sam dzień czy na drugi ?

Nulini

Po prostu szczęśliwa!
Miasto
Częstochowa
Rozwiązania
31
Testy się robi do pierwszego pozytywnego i od tego dnia zaczyna się współżycie.
Ja kupowałam na Allegro i zaszłam w drugim cyklu używania ich.

Nastka89

Rozwiązania
0
A ja patrząc na twoje testy powiedziałabym że dopiero ostatni jest pozytywny a poprzednie są negatywne bo muszą być dwie tak samo mocne kreski

adzik

Rozwiązania
0
Mówię o testach z tej firmy :) też wychodziły mi akurat te ciągle pozytywne. Teraz zamówiłam z allegro i jest inaczej. A jutro dowiem się czy pokrywają się z owu wdg usg

reklama

Anuś 2204

Aktywna w BB
Rozwiązania
0
hej...i jak dowiedziałaś się czy się pokrywają te testy z ovu?
Mówię o testach z tej firmy :) też wychodziły mi akurat te ciągle pozytywne. Teraz zamówiłam z allegro i jest inaczej. A jutro dowiem się czy pokrywają się z owu wdg usg

Autor Podobne tematy Forum Odpowiedzi Data
P Ciąża po poronieniu 13
Andzia933 Potrzebuję porady 14
Smerfetka94 Potrzebuję porady 5
Aśka 94 Potrzebuję porady 5
K Potrzebuję porady 26

Polecamy

null

null

Nowe wątki

reklama

Nowe pytania