reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Test owulacyjny

KAROLA2525

Fanka BB :)
Dołączył(a)
7 Czerwiec 2022
Postów
2 106
Dziewczyny Spójrzcie na moje testy owulacyjne, testuje pierwszy raz
Mój cykl wynosi 29dni.
Co sądzicie??
12 czy 13 pozytywny??
Dwie kreski też mi pokazało 15...
Niby ważny jest pierwszy test który pokaże dwie kreski


IMG_20220621_174723.jpg
 
reklama
12 pozytywny. Owulacja zwykle do 48h. Patrzy się na pierwszy, bo niektórym się utrzymuje dłużej, innym skacze, ale utrzymujący się pik nie świadczy o tym, ze owu wystąpi później. Pik wskazuje na wzrost poziomu LH, w efekcie którego następuje pęknięcie pęcherzyka 😋 tak z grubsza.
 
12 pozytywny. Owulacja zwykle do 48h. Patrzy się na pierwszy, bo niektórym się utrzymuje dłużej, innym skacze, ale utrzymujący się pik nie świadczy o tym, ze owu wystąpi później. Pik wskazuje na wzrost poziomu LH, w efekcie którego następuje pęknięcie pęcherzyka 😋 tak z grubsza.
Dziękuję 😉
Zobaczymy może się uda w tym miesiacu.
 
Do góry