reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Test PAPA

Byłam. Rozmawiałam. Jej zdaniem ryzyko jest niskie, ale wynik widzę i to już ode mnie zależy na ile mam silna psychikę, żeby do końca ciąży nie analizować tego tematu. Zawsze pacjent zostaje sam z problemem, a szczególnie przykre jest to jeśli taki temat narzuca się kobiecie w ciąży. Postanowiłam, że zrobię ten test, ale nie ze względu na to że myślę że jest coś nie tak, ale ze względu na to, żeby nie zrobić swojemu dziecku krzywdy zamartwianiem się przez kolejne 6 miesiecy.
Masz włączony Acard?
 
reklama
Byłam dziś na tej konsultacji. Lekarz zrobił ponownie badanie USG i zaznaczył że jeśli wyjdzie na nim cokolwiek co Go zaniepokoi to zleca amniopunkcje a jeśli wyjdzie dobre to sanco. USG wyszło idealnie. Zrobiłam test sanco wyniki po weekendzie
 
Byłam dziś na tej konsultacji. Lekarz zrobił ponownie badanie USG i zaznaczył że jeśli wyjdzie na nim cokolwiek co Go zaniepokoi to zleca amniopunkcje a jeśli wyjdzie dobre to sanco. USG wyszło idealnie. Zrobiłam test sanco wyniki po weekendzie
Wyniki będą dobre, ale warto to badanie zrobić dla świętego spokoju. W ciązy to najwazniensze🙂
 
Do góry