reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Test papp a

Dołączył(a)
10 Maj 2019
Postów
5
Witam,
miałam nie robić tego testu, słyszałam że wiele wyników jest zafałszowanych. Jednak zrobiłam...
Wyniki: hcg wolna podjednostka b:46,10 IU/l
Białko papp-a: 0,28 IU/l
Nie potrafię tego rozszyfrować w MoM :(
Czy to bardzo złe wyniki? O czym świadczą?
Umieram z nerwów a wizyta u gin dopiero za tydzień :(((
 
reklama
Rozwiązanie
Witam,
miałam nie robić tego testu, słyszałam że wiele wyników jest zafałszowanych. Jednak zrobiłam...
Wyniki: hcg wolna podjednostka b:46,10 IU/l
Białko papp-a: 0,28 IU/l
Nie potrafię tego rozszyfrować w MoM :(
Czy to bardzo złe wyniki? O czym świadczą?
Umieram z nerwów a wizyta u gin dopiero za tydzień :(((

Pojdziesz do ginekologa, wprowadzi Ci dane w komputer - program i wtedy bedzie wartosc MoM. Nic nie szukaj, ja tez szukalam i stres. I tak nie znajdziesz.
MoM - multiple of the median, czyli jak bardzo Twoje wyniki różnią się od od innych osób z takimi samymi parametrami, jak Twoje (w tym samym wieku, w tym samym tygodniu ciąży, z Twoją wagą, przy uwzględnieniu czynników mających wpływ na wynik, np. nadciśnienie itd). Bez dostępu do bazy danych, nikt Ci nie jest w stanie powiedzieć, jaki to jest MoM. Musisz niestety uzbroić się w cierpliwość i poczekać do wizyty... Nie szukaj odpowiedzi w Internecie bo tylko niepotrzebnie się zestresujesz (ja też szukałam :D)
 
Witam,
miałam nie robić tego testu, słyszałam że wiele wyników jest zafałszowanych. Jednak zrobiłam...
Wyniki: hcg wolna podjednostka b:46,10 IU/l
Białko papp-a: 0,28 IU/l
Nie potrafię tego rozszyfrować w MoM :(
Czy to bardzo złe wyniki? O czym świadczą?
Umieram z nerwów a wizyta u gin dopiero za tydzień :(((

Pojdziesz do ginekologa, wprowadzi Ci dane w komputer - program i wtedy bedzie wartosc MoM. Nic nie szukaj, ja tez szukalam i stres. I tak nie znajdziesz.
 
Rozwiązanie
Do góry