reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Test PAPP-A przerażenie

reklama
Wizyta za niecałe 4 tygodnie wcześniej nie może nas przyjąć ... Niby przepych pacjentów.... Stąd tam niepewność i strach ...
A nie możesz wysłać mu wyników żeby chociaż ci wyliczył te ryzyka i teleporade? Bo usg już miałaś jak rozumiem? Więc kwestią zestawienia tego razem w programie, którego lekarze do tego używają.
 
Mieliśmy USG przed badaniem właśnie nie stwierdził nic nie pokojącego ale kazał dla pewności zrobić też ten PAPP-A bo same usg niby pewności całkowitej nie daje ... No i teraz nie wiemy co mamy o tym wszystkim myśleć na dodatek pierwsza ciąża poronienie ciąża mnoga zatrzymanie w 5 oraz 6 tygodniu ....
To co mialas, to było USG genetyczne? Czy genetyczne masz za 4 tygodnie?
 
To było USG prenantalne wykonane w wtorek do końca tygodnia kazał dosłać wyniki krwi papp-a na email po czym on to obliczy i za 4 tygodnie omówi na wizycie...
 
To było USG prenantalne wykonane w wtorek do końca tygodnia kazał dosłać wyniki krwi papp-a na email po czym on to obliczy i za 4 tygodnie omówi na wizycie...
Strasznie długo, spróbowałabym się dowiedzieć czy może wysłać wynik mailem, bo w wielu przychodniach tak robią, gdy biochemia przychodzi po USG.
 
@moniczka1993 skoro już macie wyniki USG i krwi, to wrzućcie dane do kalkulatora Fetal Medicine Foundation: Link do: The Fetal Medicine Foundation

Korzystałam z niego przed omówieniem i różnica obliczonych MoM Pappy i wolnego betaHCG to była ok. 0,01 w porównaniu do wyników lekarza, a więc nieistotna dla takiej swojej własnej oceny. Kalkulator wypluwa też ryzyka (u mnie się pokryły z obliczeniami lekarza). Przeliczniki tutaj co krążą na forum do przeliczenia są nieprawidłowe i dają błędne wyniki, bo już sprawdzałam. Ta strona jest w porządku i sprawdzona, bo to stowarzyszenie od certyfikatów FMF lekarzy, którzy wykonują badania prenatalne :)
 
@moniczka1993 skoro już macie wyniki USG i krwi, to wrzućcie dane do kalkulatora Fetal Medicine Foundation: Link do: The Fetal Medicine Foundation

Korzystałam z niego przed omówieniem i różnica obliczonych MoM Pappy i wolnego betaHCG to była ok. 0,01 w porównaniu do wyników lekarza, a więc nieistotna dla takiej swojej własnej oceny. Kalkulator wypluwa też ryzyka (u mnie się pokryły z obliczeniami lekarza). Przeliczniki tutaj co krążą na forum do przeliczenia są nieprawidłowe i dają błędne wyniki, bo już sprawdzałam. Ta strona jest w porządku i sprawdzona, bo to stowarzyszenie od certyfikatów FMF lekarzy, którzy wykonują badania prenatalne :)
A była byś tak dobra i zrobiła to za nas ? Bo ja tu widzę wszystko po angielsku . A kiepsko z tym .. wszystkie dane który są potrzebne mógłbym ci jakoś przesłać była bym bardzo wdzięczna.
 
reklama
A była byś tak dobra i zrobiła to za nas ? Bo ja tu widzę wszystko po angielsku . A kiepsko z tym .. wszystkie dane który są potrzebne mógłbym ci jakoś przesłać była bym bardzo wdzięczna.
Otwórzcie stronę w Google Chrome i włączcie tłumaczenie. Tam są do wpisania podstawowe dane z USG i krwi i daty.
 

Podobne tematy

Do góry