reklama
Forum BabyBoom

Dzie艅 dobry...

Starasz si臋 o male艅stwo, wiesz, 偶e zostaniecie rodzicami a mo偶e masz ju偶 dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz si臋 podzieli膰 swoim do艣wiadczeniem? Do艂膮cz do naszej spo艂eczno艣ci. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzi臋czno艣膰, kt贸re otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci si臋? Wskakuj na pok艂ad! Zamiast by膰 go艣ciem korzystaj z wszystkich mo偶liwo艣ci. A je艣li masz pytania - pisz 艣mia艂o.

Ania 艢lusarczyk (aniaslu)

reklama

Test Pink, czy jest wiarygodny?

reklama

Aleks90

Fanka BB :)
Do艂膮czy艂(a)
14 Kwiecie艅 2020
Post贸w
1 343
Dzi臋kuj臋 wszystkim za gratulacje 馃槏馃槏 Zapisa艂am si臋 do lekarza na 22 wrze艣nia... Wcze艣niej ma urlop. To b臋dzie gdzie艣 7 tydzien, wi臋c i serduszko powinno by膰 馃榾 To nie za p贸藕no chyba? Co my艣licie?
Pierwsza wizyta musi by膰 do 10 tc. Przed serduszkiem lekarz nie za艂o偶y karty ci膮偶y. Jedyne mo偶na wcze艣niej sprawdzi膰 czy jest w macicy ulokowana

JoannaG.

Moderator
Do艂膮czy艂(a)
7 Czerwiec 2021
Post贸w
890
Dzi臋kuj臋 wszystkim za gratulacje 馃槏馃槏 Zapisa艂am si臋 do lekarza na 22 wrze艣nia... Wcze艣niej ma urlop. To b臋dzie gdzie艣 7 tydzien, wi臋c i serduszko powinno by膰 馃榾 To nie za p贸藕no chyba? Co my艣licie?
Idealnie si臋 um贸wi艂a艣, ja na pierwszej wizycie by艂am 7+4 i by艂o ju偶 wszystko pi臋knie wida膰 馃檪

reklama

marzycielkaa

Fanka BB :)
Do艂膮czy艂(a)
22 Kwiecie艅 2021
Post贸w
182
Idealnie si臋 um贸wi艂a艣, ja na pierwszej wizycie by艂am 7+4 i by艂o ju偶 wszystko pi臋knie wida膰 馃檪
dobrze, ze mnie uspokoilyscie, bo ju偶 chcialam szuka膰 innego lekarza i si臋 przepisa膰 wcze艣niej 馃槀 ci臋偶ki bedzie ten miesi膮c oczekiwania, ju偶 nie mog臋 si臋 doczeka膰 usg 馃槄 z jednej strony chcia艂abym i艣膰 szybciej, ale boj臋 sie, 偶e jeszcze nic nie b臋dzie wida膰... Dlatego ten 7 tc jest chyba optymalny

Do g贸ry