reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Test pink

Malinka30

Początkująca w BB
Dołączył(a)
7 Lipiec 2021
Postów
27
Co myślicie dziewczyny o tych testach? Okres mam mieć jutro lub pojutrze. Test na gorze jest robiony przed chwila a ten na dole rano.
 

Załączniki

  • IMG_2565.jpg
    IMG_2565.jpg
    146,2 KB · Wyświetleń: 3 149
  • IMG_2564.jpg
    IMG_2564.jpg
    177,6 KB · Wyświetleń: 3 227
  • IMG_2563.jpg
    IMG_2563.jpg
    212,2 KB · Wyświetleń: 1 734
reklama
Co myślicie dziewczyny o tych testach? Okres mam mieć jutro lub pojutrze. Test na gorze jest robiony przed chwila a ten na dole rano.
U mnie pink wyszedł taki sam cień cienia.. Ledwo widoczny. I jestem w ciąży. Z każdym dniem ciemniekszy był :) polecam zrobić HCG ;) wynik da Ci pewność :)
Rano powtórz test
 
Też bym proponowała Betę lub ponowić test za parę dobrych dni ( jeśli okres nie przyjdzie ) bo ja tam na jednym zdjęciu nie widzę nic a na drugim znowu wydaje mi się że coś tam prześwituje.
 
Mnie kiedyś te pinki oszukały, kreska była , ciąży nie było więc chyba bezpieczniej zrobić Betę lub zrobić najlepiej inny test dla porównania 😉
 
Miałam właśnie na tym tescie w 22dc takie kreski ( okolo 10 dni po owulacji). Przy takiej kresce u mnie beta wynosiła 31. Jutro kończę 15 tc 🙂
 
reklama
Do góry