reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Test pink

reklama
Miałam właśnie na tym tescie w 22dc takie kreski ( okolo 10 dni po owulacji). Przy takiej kresce u mnie beta wynosiła 31. Jutro kończę 15 tc 🙂
Może zdjęcia tak tego nie oddają, ale kreska rano była mniej widoczna niż ta z wieczora i są jasno-różowe a nie szare i to daje do myślenia. To 13 cykl odkąd staramy się z mężem o dziadzie i była by to fantastyczna wiadomość 🥰
 
Może zdjęcia tak tego nie oddają, ale kreska rano była mniej widoczna niż ta z wieczora i są jasno-różowe a nie szare i to daje do myślenia. To 13 cykl odkąd staramy się z mężem o dziadzie i była by to fantastyczna wiadomość 🥰

Jak na moje oko test pozytywny 😃
Też dzisiaj robiłam ten test. Też mam dzisiaj 26dc i zabiłabym za taką kreskę jak Twoja. U mnie 11 cykl starań.
Zrób jutro test z pierwszego porannego moczu.
I daj znać jak wyszło!
 
Może zdjęcia tak tego nie oddają, ale kreska rano była mniej widoczna niż ta z wieczora i są jasno-różowe a nie szare i to daje do myślenia. To 13 cykl odkąd staramy się z mężem o dziadzie i była by to fantastyczna wiadomość 🥰
Robiłam test nr 1 o 5 rano. Kreska byla bardzo blada i również szara. Zrobilam drugi wieczorem - to samo. Na drugi dzień rano tez blada, ale juz zabarwiina na rozowo bardzo słabo i wówczas miałam bete 31. Typową różową jasna kreskę mialam z 4 dni później.
 
Ja robiłam ten test na 5 dni przed okresem i wyszła jasna kreska, a teraz 15 tydz ciąży więc trzymam kciuki, leć na betę ❤️🥰
 
Jeśli nie masz jak iść na betę, to pozostają Ci testy, ja osobiście robiłabym codziennie rano, żeby sprawdzać, czy ciemnieje, bo na tych to ledwie cień cienia...
 
reklama

Załączniki

  • IMG_2574.jpg
    IMG_2574.jpg
    104,9 KB · Wyświetleń: 686
Do góry