reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

test-robić go dziś czy nie?

goszaaa89

Zaciekawiona BB
Dołączył(a)
9 Listopad 2020
Postów
64
Dzień dobry :)
jestem tu nowa i nie wiem czy w dobre okienko weszłam :)
mam takie pytanko... staramy się z Mężem o dziecko,w piątek powinnam dostać @, zrobiłam test, wyszeł negatywny, dzisiaj jest 3 dzień jak @ brak czy powtórzyć test dzisiaj?
Dodam, ze zawsze miałam regularne.
 
Ostatnia edycja:
reklama
Rozwiązanie
Przeczytałam Twoje posty i nie zalamuj sie ciąża biochemiczna to rozczarowanie ale pomysl moglo to byc puste jajo, przeszlam 2 ciążę biochemiczne i 1 poroniona w 11tyg
Po 1 biochemicznej zaszlam w ciaze 2 tyg po jej poronieniu a bylo bolesne i obfite spi obok mnie 3latek zdrowy jak ryba po 2 biochemicznej, 5 dni po "okresie" zaszlam w ciaze i rodze w kwietniu:) tak więc nie zalamuj sie, bo po ciąży biochemicznej mozna zajsc szybciutko w ciążę i będzie wszystko dobrze
Tak właśnie słyszałam😍a że mam mega super ginekolog,która wspiera i pomoże w tym wszystkim to jest spokojniejsza ♥️dziekuje za te słowa😊😘😘
Dzień dobry :)
jestem tu nowa i nie wiem czy w dobre okienko weszłam :)
mam takie pytanko... staramy się z Mężem o dziecko,w piątek powinnam dostać @, zrobiłam test, wyszeł negatywny, dzisiaj jest 3 dzień jak @ brak czy powtórzyć test dzisiaj?
Dodam, ze zawsze miałam regularne.
Najlepiej zrobić test z krwi Beta HCG to rozwinie wszystkie wątpliwości :)
 
jakoś dzsiaj cały dzień w pracy nie mogę się skupić, bo nie mogę się doczekać, aż skonczę i pojadę do apteki po test... korci mnie, zeby zrobić :O
Zdaje sobie sprawę, ze beta jest 100%wiarygodności :)
 
jakoś dzsiaj cały dzień w pracy nie mogę się skupić, bo nie mogę się doczekać, aż skonczę i pojadę do apteki po test... korci mnie, zeby zrobić :O
Zdaje sobie sprawę, ze beta jest 100%wiarygodności :)
idź do apteki i poproś o najczulszy test. Polecam cyfrowy celebre z rosmana. pokazuje już 1-2 tydzień ciąży :)
 
idź do apteki i poproś o najczulszy test. Polecam cyfrowy celebre z rosmana. pokazuje już 1-2 tydzień ciąży :)

oki, tak też zrobię :) dzięki bardzo :)
jeszcze jak mogę dodać to: naprawde nigdy mi się nie spóźniał, jak dotykam cycochów to trochę bolą,zauważyłam, że jakoś więcej mi się chce :p albo to juz wbijanie sobie tego do głowy... :/
 
oki, tak też zrobię :) dzięki bardzo :)
jeszcze jak mogę dodać to: naprawde nigdy mi się nie spóźniał, jak dotykam cycochów to trochę bolą,zauważyłam, że jakoś więcej mi się chce :p albo to juz wbijanie sobie tego do głowy... :/
trzymam kciki,zebyś zobaczyła swoje 2 piękne kreski !! :) daj znać koniecznie
 
reklama
reklama
Do góry