reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Test z krwi a z moczu

Dołączył(a)
10 Sierpień 2022
Postów
13
Cześć, potrzebuje jakieś porady, do ginekologa umówiona wizytę mam dopiero na piatek.

Staram się z Partnerem o dziecko ponad pół roku, niestety jak zawsze nic. Kupiłam wczoraj test ciążowy z krwi, na początku był brak widocznej kreski, natomiast po czasie pojawiła się jasna druga kreska? (Widoczna?)
Dzisiaj zrobiłam w ciągu dnia test z moczu i oczywiście 1 kreska, brak drugiej widocznej.
Ostatnia moja miesiączka wypadła 16.07. Możliwe ze to jeszcze za wcześnie?

Pozdrawiam:)
 

Załączniki

  • IMG_2571.jpeg
    IMG_2571.jpeg
    252,9 KB · Wyświetleń: 397
  • IMG_2570.jpeg
    IMG_2570.jpeg
    204,7 KB · Wyświetleń: 212
reklama
Tak, możliwe że za wcześnie

Te testy z krwi bardzo często pokazują druga kreskę mimo, że ciąży brak

Test albo beta w dniu spodziewanej miesiączki będą miarodajne
 
Cześć, potrzebuje jakieś porady, do ginekologa umówiona wizytę mam dopiero na piatek.

Staram się z Partnerem o dziecko ponad pół roku, niestety jak zawsze nic. Kupiłam wczoraj test ciążowy z krwi, na początku był brak widocznej kreski, natomiast po czasie pojawiła się jasna druga kreska? (Widoczna?)
Dzisiaj zrobiłam w ciągu dnia test z moczu i oczywiście 1 kreska, brak drugiej widocznej.
Ostatnia moja miesiączka wypadła 16.07. Możliwe ze to jeszcze za wcześnie?

Pozdrawiam:)
Niestety jest masa tematów na forum, że te testy z krwi oszukują bardzo często :/
Ostatnia miesiączka to jedno, ale nie wiemy jakiej długości cykle i kiedy mniej więcej była owulacja. To od tego zależy kiedy najlepiej zrobić test
 
Dzisiaj natomiast z porannego moczu wyszedł mi taki test z ledwo widoczna 2 kreska, sama nie wiem co myśleć
 

Załączniki

  • IMG_2592.jpeg
    IMG_2592.jpeg
    147,9 KB · Wyświetleń: 128
reklama
Do góry