reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Testować czy jeszcze nie?

MalaMi24

Fanka BB :)
Dołączył(a)
1 Styczeń 2019
Postów
850
Witajcie dziewczyny. Spóźnia mi się miesiączka jeden dzień. Nigdy wcześniej się nie spóźniala. Staramy się bezskuteczne już rok. Czy test o czułości 25 mlu będzie już jutro rano wiarygodny? Czy jeszcze poczekać? Z góry dziękuję za pomoc :)
 
reklama
reklama
Kochane pomóżcie bo już wariuje. Krwawienie mam bardziej skąpe niż zawsze ale nie to mnie martwi. Dzisiaj mam 4 dzień @ ale od 2 dni mam dziwne uczucie drżenia w pochwie. Do tego podbrzusze dalej delikatnie boli wręcz tak kluje co jakiś czas. Miałyscie tak kiedyś?
 
Kochane pomóżcie bo już wariuje. Krwawienie mam bardziej skąpe niż zawsze ale nie to mnie martwi. Dzisiaj mam 4 dzień @ ale od 2 dni mam dziwne uczucie drżenia w pochwie. Do tego podbrzusze dalej delikatnie boli wręcz tak kluje co jakiś czas. Miałyscie tak kiedyś?

A skrzepy są ?
Hmmm ja jak mam @ to pierwszych 3 dni bez tabletek bym nie przetrwała do tego potop , a później od 4 dnia do końca sporadycznie mam małe skurcze i ból ale to tak fazami nachodzi trochę poboli przestanie i po jakimś czasie znowu
 
Ostatnia edycja:
Zrobiłam test bo mi się drugi dzień spóźniła @ ale wyszedł negatywny i później dostałam krwawienia. Jeśli do jutra nie przejdzie to może zrobię z czystej ciekawości test ciążowy.
 
Zrobiłam test bo mi się drugi dzień spóźniła @ ale wyszedł negatywny i później dostałam krwawienia. Jeśli do jutra nie przejdzie to może zrobię z czystej ciekawości test ciążowy.

Zaszkodzić nie zaszkodzi a będziesz wiedziała , ja sama tak nie miałam ale dziewczyny na innym forum pisaly że miały krwawienieczy też plamienie i myslały że to okres ale tak jak piszesz było mniejsze od innych i nie było skrzepów i okazywało się że są w ciąży. Także trzymam kciuki ze może jednak się udało .
 
Nie każde krwawienie to miesiączka. Bywa tez ze miesiaczka czasem jest inna niz zazwyczaj. Ale tak o to trudno sprawdzić. Test nie zaszkodzi na pewno.
 
reklama
Czy chodzi Ci o takie ciągnięcie u wyjścia z pochwy? Trudno to opisać co to za ból, ale najbardziej chyba przypomina mi ból taki jak jajniki, tylko w pochwie już prawie na zewnątrz. Ale niestety nie wiem co to jest. U mnie takie bóle pojawiły się w miesiączkach po zabiegu łyżeczkowania. Rozmawiałam, o tym z ginekologiem, ale nic mi nie powiedział, teraz ostatnio też po zabiegu na jajnikach miałam taki ból. Ja bym go wiązała z jakąś infekcją
 
Do góry