reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Testować czy jeszcze nie?

MalaMi24

Fanka BB :)
Dołączył(a)
1 Styczeń 2019
Postów
850
Witajcie dziewczyny. Spóźnia mi się miesiączka jeden dzień. Nigdy wcześniej się nie spóźniala. Staramy się bezskuteczne już rok. Czy test o czułości 25 mlu będzie już jutro rano wiarygodny? Czy jeszcze poczekać? Z góry dziękuję za pomoc :)
 
reklama
Nie chodzi mi o ciagniecie w pochwie. Kluje i delikatnie boli podbrzusze. A w pochwie czuje co jakiś czas takie drżenie czy też pulsowanie. Ciężko to tak opisać, zrobię dzisiaj test i się okaże.
 
reklama
Nie ma nic. Tego zresztą się spodziewałam. Może ten cykl bedzie owocny
 

Załączniki

  • 20190106_141244.jpg
    20190106_141244.jpg
    1,1 MB · Wyświetleń: 181
Cześć dziewczyny. :) mam do Was pytanie, a mianowicie: Staramy się z partnerem o dzidziusia i oczywiście nie wytrzymałam i zrobiłam dzisiaj test strumieniowy (25 dzień cyklu) i wyszedł negatywny. Powiedzcie mi czy to definitywnie wyklucza ciążę w tym cyklu?
Z góry dziękuję z odpowiedź. :)
 
Cześć dziewczyny. :) mam do Was pytanie, a mianowicie: Staramy się z partnerem o dzidziusia i oczywiście nie wytrzymałam i zrobiłam dzisiaj test strumieniowy (25 dzień cyklu) i wyszedł negatywny. Powiedzcie mi czy to definitywnie wyklucza ciążę w tym cyklu?
Z góry dziękuję z odpowiedź. :)
Nic nie jest przesądzone do póki @ nie ma jest nadzieja 25 dc to za wcześnie choć zdarza się że wychodzą bladziochy tych bardziej czułych testów a niektórym pomimo ciąży negatywny ale to też zależy jak ile trwa twój cykl. Najlepiej testować w dzień po @.
 
Nic nie jest przesądzone do póki @ nie ma jest nadzieja 25 dc to za wcześnie choć zdarza się że wychodzą bladziochy tych bardziej czułych testów a niektórym pomimo ciąży negatywny ale to też zależy jak ile trwa twój cykl. Najlepiej testować w dzień po @.
Cykle u mnie trwają od 28 do 30 dni. I dlatego pomyślałam, że już "po ptakach" w tym cyklu ale w takim razie będę testować po dniu @ - mam nadzieję, że nie pojawi się w tym miesiącu :)
 
Cykle u mnie trwają od 28 do 30 dni. I dlatego pomyślałam, że już "po ptakach" w tym cyklu ale w takim razie będę testować po dniu @ - mam nadzieję, że nie pojawi się w tym miesiącu :)
Trzymam kciuki [emoji110][emoji110][emoji110] za fasolkę, a zagnieżdzenie jajeczka może trwać do 12 dni po owulacji plus 2 dni na wzrost bety bo od zagnieżdzenia beta zaczyna wzrastać. Tak więc wszystko jeszcze możliwe a jak Cię będzie korcić wcześniej to tak mniej więcej po 28dc możesz zrobić ale też może wyjść fałszywie negatywny. Powodzenia daj znać jak zatestujesz [emoji4]
 
reklama
Dziewczyny co sądzicie o oleju z wiesiolka? Jaki czas trzeba go brać żeby zauważyć różnicę? Ja biorę już drugi cykl może jest jakaś poprawa ale nie taka jak oczekiwałam.
 
Do góry