reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Testować czy jeszcze nie?

MalaMi24

Fanka BB :)
Dołączył(a)
1 Styczeń 2019
Postów
850
Witajcie dziewczyny. Spóźnia mi się miesiączka jeden dzień. Nigdy wcześniej się nie spóźniala. Staramy się bezskuteczne już rok. Czy test o czułości 25 mlu będzie już jutro rano wiarygodny? Czy jeszcze poczekać? Z góry dziękuję za pomoc :)
 
reklama
Ha ha ha [emoji23][emoji23][emoji23] tak myślałam no widzę jakiś cień cienia. To teraz trzymam kciuki[emoji110][emoji110][emoji110] aby to była fasolka [emoji8][emoji8][emoji8][emoji8]
No nie wytrzymałam poszłam dziś do labolatorium oznaczyć progesteron. A test zrobiłam rano... silniejsze ode mnie :) Zdjęcie poniżej:D blada jest i dziś nawet lepiej ja widać wyszła po minucie znów nawet nie wiem jak na zdjęciu bo nie sprawdzałam [emoji1787][emoji1787][emoji7][emoji847]Zobacz załącznik 943927Zobacz załącznik 943928
 
reklama
To co wydajesz na te testy i nie potrzebny test przeznaczylabys na bete i bys miala odrazu czarne na bialym tak czy nie. Wczoraj. Napisalas ze trzy razy ze czekasz do 23 a dzisiaj rano bum...
 
Zrobiłam progesteron nie beta hcg. Chyba moja sprawa na co kasę wydałam skoro się wybieram do endokrynolog to w 21 dc się bada progesteron. Więc nie dyskutuje więcej z Tobą.
To co wydajesz na te testy i nie potrzebny test przeznaczylabys na bete i bys miala odrazu czarne na bialym tak czy nie. Wczoraj. Napisalas ze trzy razy ze czekasz do 23 a dzisiaj rano bum...
 
Ale po co te nerwy napisalam do Ciebie spokojnie bez pretensji bylam kiedys w podobnej sytuacji i chcialam pomoc.
Ja się nie denerwuje szanuje każde zdanie ale nie narzucania mi czegoś. Czytałaś od początku założony przeze mnie wątek? Chyba nie... miałam wysoką prolaktyne i niski progesteron więc przed wizytą 22 lutego chciałam to ponownie zbadać. Tyle [emoji4] Ja się nie denerwuje wyraziłam swoje zdanie.
 
Ja się nie denerwuje szanuje każde zdanie ale nie narzucania mi czegoś. Czytałaś od początku założony przeze mnie wątek? Chyba nie... miałam wysoką prolaktyne i niski progesteron więc przed wizytą 22 lutego chciałam to ponownie zbadać. Tyle [emoji4] Ja się nie denerwuje wyraziłam swoje zdanie.
Także pozwól, że poczekam bo wydać 40 zł kolejny raz z rzędu przez ponad rok czasu to dla mnie strata kasy naprawdę. A najgorsze jest rozczarowanie. W dalszym cyklu też miałam robione beta hcg bo była blada kreska ale znów zobaczyłam magiczne <0.1... Więc też trochę postaw się na moim miejscu [emoji847]
 
Taki mam progesteron co myślicie?:)
20190218_143116.jpeg
 
reklama
Do góry