reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

reklama

Testy beta kiedy?

Rozwiązania
0
Dziewczyny, jakiś czas temu się tu udzielałam, dostałam mnóstwo dobrych rad co do pierwszych tygodni ciąży i wsparcia po wczesnym poronieniu. Teraz pytanie z innej beczki 😂
Przestaliśmy się z mężem starać we wrześniu zaraz po poronieniu no i tak jakoś wyszło, że 3 dni spóźnia mi się okres 🤷🏼‍♀️
robilam testy ale druga linia wychodzi blado wiec chciałabym pojsc na betę. U nas robią tylko we wtorki, jako ze mamy piątek to chciałam was zapytać czy zapisywać się już teraz czy poczekać jeszcze tydzień czy isc odrazu we wtorek? Nie jestem pewna ze względu na te poprzednie dwa wczesne poronienia.

reklama

Wesoła_Aga

Fanka BB :)
Rozwiązania
0
Możesz się zorientować czy jakieś laboratorium w Twojej okolicy wykonuje betę np w soboty/poniedziałki. Z reguły większość laboratoriów jest w stanie zrobić takie badania. Nie ma potrzeby czekać tygodnia, zrób od razu będziesz mieć jasność. Są laboratoria, które pracują codziennie. Albo po prostu poczekaj do tego wtorku ;) I kontroluj poziom bety tzn. powtórz ją co 3 dni, W przypadku poronień bywa to czasem pomocne.

U mnie blada kreska oznaczała ciąże, mam nadzieje, że i u Ciebie będą dobre wiadomości ;)

Rozwiązania
0
Możesz się zorientować czy jakieś laboratorium w Twojej okolicy wykonuje betę np w soboty/poniedziałki. Z reguły większość laboratoriów jest w stanie zrobić takie badania. Nie ma potrzeby czekać tygodnia, zrób od razu będziesz mieć jasność. Są laboratoria, które pracują codziennie. Albo po prostu poczekaj do tego wtorku ;) I kontroluj poziom bety tzn. powtórz ją co 3 dni, W przypadku poronień bywa to czasem pomocne.

U mnie blada kreska oznaczała ciąże, mam nadzieje, że i u Ciebie będą dobre wiadomości ;)
Też mam taką nadzieje ale boje cię cieszyć z tej sytuacji 😂😂😅

Rozwiązania
0

W każdym razie w UK nie mogę sobie tak poprostu pojsc, niestety muszę mieć skierowanie od lekarza a dostać się do niego tez nie jest tak łatwo 🤷🏼‍♀️😑

Wesoła_Aga

Rozwiązania
0
Pewnie. Nie ma się na co nastawiać, bo życie lubi płatać figle. Wiem coś o tym. Ja przez pół roku widzę jedną kreche ;) Zrób badanka i tyle ;)

Fado123

Rozwiązania
3
Nie ma co czekać z beta ,skoro testy wychodzą pozytywne ,zapisz się i będzie jasność 😊

reklama
reklama
Autor Podobne tematy Forum Odpowiedzi Data
D czy to ciąża? Staramy się 31
N Pozytywne testy ciążowe, ujemna beta hcg Potrzebuję porady 26
E Objawy ciąży, beta 4 razy ujemna Ciąża, poród, połóg 6
Domi9534 Testy owulacyjne Ciąża, poród, połóg 29
aneta0151 Testy owulacyjne a temperatura Staramy się 13
M Testy owulacyjne Staramy się 16
I Testy owulacyjne są do kitu ! Staramy się 26
Madzia04071990 Testy... Staramy się 301
C Trzy testy... Staramy się 32
Madzia04071990 Plamienie,brak miesiaczki i negatywne testy. Pomocy :( Staramy się 12
Pola96 mieszane uczucia testy owulacyjna Potrzebuję porady 6
Pola96 Czy te testy da pozytywne . Potrzebuję porady 8
M Czy testy się mylą? Potrzebuję porady 2
młoda1994 Testy owulacyjne Staramy się 6
P Testy owulacyjne - potrzebuję pomocy Potrzebuję porady 5
A testy owulacyjne clearblue i stymulacja owulacji Potrzebuję porady 9
Zdziwiona 🙄 Testy owulacyjne facelle Staramy się 38
Sylwia maybe baby Testy owulacje Potrzebuję porady 8
Dominika96o Wczesna ciąża??! Potrzebuję porady 14
Emilcia88 Pierwsze starania- testy owu Potrzebuję porady 26
KasiaRyba Test pozytywny, USG 2 mm zarodek, minęło 7 dni , ale testy już negatywne Potrzebuję porady 36
R Pozytywne testy ciążowe a brak pęcherzyka ? Potrzebuję porady 7
Dmalw Pytanie o testy pappa Potrzebuję porady 26
Michalina1993 Testy Owulacyjne Potrzebuję porady 7
F Testy owulacyjne Potrzebuję porady 12
Arluś Witam was kochane dołączam do grupy dwa pozytywne testy i trochę obaw.. Czerwcowe mamy 2020 7
I Testy owulacyjne Potrzebuję porady 41
Dzola83 Testy owulacyjne Potrzebuję porady 2
Dmalw Testy ciążowy facelle - interpretacja Potrzebuję porady 28
B Testy owulacyjne a okres Potrzebuję porady 4
N Testy owu Potrzebuję porady 16
A negatywne testy a jednak ciaza Ciąża, poród, połóg 45
1 Testy ciążowe Potrzebuję porady 2
Magdaga89 Testy owulacyjne ktos to ogarnia? Staramy się 4
ewelina_1989 Testy krwi Potrzebuję porady 6
H Testy ciążowe Potrzebuję porady 2
V Owulacja, kiedy? Testy pomocy Staramy się 6
Smerfetka94 Owulacja testy Potrzebuję porady 17
V Testy owulacyjne Potrzebuję porady 23
Mała.czarna Testy owulacyjne. Potrzebuję porady 0
M Testy ciążowe Potrzebuję porady 14
Jagood Testy owu Facelle Rossman Potrzebuję porady 26
A Testy owulacyjny Potrzebuję porady 13
V Testy Potrzebuję porady 17
Malinka_22 Testy ciążowe..... Potrzebuję porady 15
M Ciąża a testy Potrzebuję porady 11
A Brak miesiączki, testy negatywne Potrzebuję porady 5
Baakoma11 Testy Potrzebuję porady 9
8 testy owulacyjne Staramy się 22
A Jak miałyście na początku ciąży :) jak wyglądały wasze starania i testy? Potrzebuję porady 36