reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Testy ciążowe

G

guest-1713782784

Gość
Cześć ,potrzebuje waszej rady ,bo zaraz zwariuje z niepewności . Ogólnie nie wiem już czy jest jakaś szansa na to że mogę być w ciąży czy nie . Okres spóźnia mi sie 2 tygodnie , robiłam testy 2 dni po i były negatywne ,potem 10 dni po i wieczorny był negatywny i poranne robiłam o 5:30 po czym od razu poszłam spac nie patrząc na wyniki a jak wstałam to były poztywne . Kolejne testy robiłam w tym tygodniu i wszystkie negatywne . Stosuje z partnerem stosunek przerwany . Mam długie ,do 40 dni i nie regularne cykle ale raczej kochaliśmy sie też w dni plodne i owulacje . Miałam dużo stresu w tym miesiacu i biore flucofast ,ale rzadko tak bardzo spoznia mi sie okres . Czy w zwiazku z nieregularnymi cyklami i tym ze jestem teraz przeziebiona moze byc za wczesnie ma testy ? Od terminu miesiączki zdarza sie ze mam skurcze i boli mnie głowa ale zaraz to ustaje wiec juz nie wiem sama co mam o tym myslec .to mój 46 dzien cyklu ,bardzo prosze o rady
 
reklama
Nie odczytuje się testów po upływie czasu napisanego na ulotce, skoro poszlas spać to nie na 5/10 minut po których wyniku testu nie należy odczytywać.. jeśli masz wątpliwości zrób betę
 
Cześć ,potrzebuje waszej rady ,bo zaraz zwariuje z niepewności . Ogólnie nie wiem już czy jest jakaś szansa na to że mogę być w ciąży czy nie . Okres spóźnia mi sie 2 tygodnie , robiłam testy 2 dni po i były negatywne ,potem 10 dni po i wieczorny był negatywny i poranne robiłam o 5:30 po czym od razu poszłam spac nie patrząc na wyniki a jak wstałam to były poztywne . Kolejne testy robiłam w tym tygodniu i wszystkie negatywne . Stosuje z partnerem stosunek przerwany . Mam długie ,do 40 dni i nie regularne cykle ale raczej kochaliśmy sie też w dni plodne i owulacje . Miałam dużo stresu w tym miesiacu i biore flucofast ,ale rzadko tak bardzo spoznia mi sie okres . Czy w zwiazku z nieregularnymi cyklami i tym ze jestem teraz przeziebiona moze byc za wczesnie ma testy ? Od terminu miesiączki zdarza sie ze mam skurcze i boli mnie głowa ale zaraz to ustaje wiec juz nie wiem sama co mam o tym myslec .to mój 46 dzien cyklu ,bardzo prosze o rady
Ja przy policystycznych potrafiłam mieć co 3 miesiące czasami
 
Byłam wczoraj u ginekologa i sprawa rozwiązana .Nie jestem w ciąży ,mogłam nawet nie mieć owulacji w tym miesiacu ze stresu i stąd brak okresu . Pani ginekolog powiedziała że endometrium bardzo cienkie więc moge jeszcze troche poczekac na miesiączkę
 
Do góry