reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Testy negatywane, brak okresu

Natasza98

Aktywna w BB
Dołączył(a)
5 Luty 2020
Postów
87
Staramy się z narzeoczonym o dziecko od 10 miesięcy.
W między czasie przeszłam dwa wczesne poronienie. Ostanie w maju tego roku. Od tego czasu cykle regularne 26-27 dni. Owulacja potwierdzona w dwóch cyklach monitoringiem w 14 i 15 dniu cyklu. Faza lutealna trwa u mnie 12 dnia a 13 dnia dostaje miesiączkę. Z uwagi ze wyszła mi w badaniach trombofilia od tego miesiąca starań zaczęłam przyjmować zastrzyki z clexane po owulacji od 18 dnia cyklu. Lekarz kazał przyjmować je przez 10 dni do wystąpienia miesiączki a w przypadku ciąży kontynuować
Nie pilnuje szczególnie owulacji ponieważ wspolzyjemy codziennie bądź co dwa dni. Jednak od tego miesiąca zaczęłam obserwacje szyjkę macicy. Według moich obserwacji zaczęła się otwierać 12 dnia cyklu. Jednak najbardziej otwarta , miękka i najwyżej była doperio 16 dnia cyklu. Dodam ze byliśmy od 10 dc do 16 dc na wakacjach za granica. W sobotę 27dc w dniu ostatniego zastrzyku zrobiłam dwa testy ciążowe były one negatywne. Wiec od niedzieli nie przyjmuje tych zastrzyków i czekam na miesiączkę. Dziś kończy się 29 dzien cyklu a okresu nadal brak.. nie robiłam więcej testów ciążowych, ponieważ jeśli w dniu okresu były negatywne założyłam ze ciąży na pewno nie ma. Co może być w takim razie przyczyna braku miesiączki ?? Czy zastrzyki mogły wpłynąć na jej brak bądź przesunięcie
 
reklama
Rozwiązanie
Ja brałam neoparin też przez 10 dni. Zawsze 10 dnia albo 11 szłam zrobić betę żeby mieć pewność że ciąży nie ma. Mi zaatyngynie przesunęły miesiączki. Nie wiem czy one moga tak.wpływac na organizm. Na Twoim miejscu zrobiła bym test jak najszybciej lub poszła na betę. Pwodzenia🙂
Na przesunięcie @ mogly wpłynąć wakacje ,wyjazd, często zmiana miejsca pobytu tak wplywa ,ale zrobiłabym test lub poszla na bete, skoro potrzebne są zateYki w razie ciazy
 
Zdecydowanie zrobilabym test. Skoro musisz przyjmowac clexane to musisz wiedziec o ciazy :)
Zrobiłam dwa testy w dniu miesiączki czyli 27 dnia cyklu były totalnie białe... jeśli jednak liczyć na podstawie obserwacji szyjki to test był robiony 11 dni po owulacji, chyba również pownienien coś pokazać ? Jeśli nie dostanę do jutra to ponowię test.. tylko nie lubię oglądać tej bieli 🥺
 
Zrobiłam dwa testy w dniu miesiączki czyli 27 dnia cyklu były totalnie białe... jeśli jednak liczyć na podstawie obserwacji szyjki to test był robiony 11 dni po owulacji, chyba również pownienien coś pokazać ? Jeśli nie dostanę do jutra to ponowię test.. tylko nie lubię oglądać tej bieli 🥺
Praktycznie test powinien pokazac cos w okolicy 14 dni po owu :) Byly tu przypadki ze dziewcyzny w 13 dniu robily test i biel a w 14 piekne kreski :) Tutaj chyba nikt nie lubi ale trzeba ja czasem zobaczyc zeby potem oszalec z radosci widzac dwie :*
 
Ja brałam neoparin też przez 10 dni. Zawsze 10 dnia albo 11 szłam zrobić betę żeby mieć pewność że ciąży nie ma. Mi zaatyngynie przesunęły miesiączki. Nie wiem czy one moga tak.wpływac na organizm. Na Twoim miejscu zrobiła bym test jak najszybciej lub poszła na betę. Pwodzenia🙂
 
Rozwiązanie
Do góry